Aranızda Duman, Arctic Monkeys, Gece ya da adamlar grubunu seven ve dinleyen var mııı ben çok seviyorum

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Duman zakkum gripin gece yolculari tarzindaki gruplari dinliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum ben popa karşıyım neden diyeceksin çünkü insanları hayatın sadece cinsellikten aşkdan ibaret olduğunu inandirmaya calisiyor yani onları hayal dünyasına itiyor diğer rock metal abrabesk vs müzik türleride ayni şekilde ben Rap dinliyorum ama kesinlikle arabesk değil bence deneyebilirsin uzakdan serseri gözüyle bakiyorlar biz Rapcilere ama Rapi gerçek anlamda yasayan insanlar boyle değiller hayatin içinden geldikleri için sanada hayatı öğretiyor beyninin calismasini sagliyor bence denemelisin istersen birkaç isimde önerebilirim

0|0
    0|0
    • Yalnız söylediğim gruplar arasında pop yok

• Aşkı bilmediğimi söylemen için aşkı çok iyi bilmen gerek ki inan hiç öyle durmuyosun bu benim zevkim bana göre iyi işliyo sen beğenmiyo olabilirsin senin beğenmemen kötü ya da saçma olduğu anlamına gelmez

• Aşk derhen ilahi aşkı kastediyorum fani bir aşk yaşayacak kadar basit birisi değilim hadi eyvallah

• Adamlar grubunu henüz yeni keşfettim harika sözleri var ;
    Dışarda çok ses var içimde uzay kendime çaylar demliyorum tarzında kendine has stilleri var Adamların

1|0
    0|0
  • Aralarında Arctic Monkeys'i dinlerim

0|0
    0|0
  • Türkçe slow

0|0
    0|0
  • arabesk damar olmasında geri kalan hepsini dinlerim bu yeri gelir rock yeri gelir metal yeri gelir rap ama ağırlıklı pop dinlerim

0|0
    0|0
  • Türk yapımı müzikler dinlemem dinledigim Tarzlarda Spor yaparketn Motivasyon ve Dupstep R&b dinlerim

0|0
    0|0
  • Gece yi severim ama artic monkeys baya Saçma Müzikler yapıyor ondan sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Duman, teoman, pera, gripin, sıla dinlerim ben :)

0|0
    0|0
  • Duman
    Sagopa Kajmer
    Sıla
    Taladro
    Azap HG
    Yıldız Tilbe
    Feridun Düzağaç
    Göksel
    Yalın

0|0