Mustafa cecelinin arapça seslendirdiği bu parça hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben çok başarılı buldum... Sizin düşünceniz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel ceceli her daim guzel

0|1
    0|0
  • Sevmedim

0|1
    0|0
  • Bu niye bu kadar sevimli ya :D

0|1
    0|0
  • Fikulinseyinhadr.. itici gelmedi

0|1
    0|0
  • İslam üzerinden prim yapma çalısmasi. Kanmayın böyle seylere ünlülerin hayatı klipleri ile aynı degildir. Simdi yazsam bin tane gece hayatindan fotograf buluruz.

0|0
    2|0
    • yanılıyorsunuz. bu şarkı 3 dilde söylendi. ingilizce, türkçe, arapça. arapça söylenmesinin amacı yazarı ahmed hulusi, şarkı arapça yazılmış.

• neden bu kadar tepki gösterdiniz? sadece şarkı ve çok güzel olduğunu düşünüyorum. arapça bilmediğimi nerden çıkardınız? şarkın tüm sözlerini ayrıntılı şekilde biliyorum ki hoşuma gidiyor, müzik evrenseldir. ayrıca çoğu insan fransızca, ispanyolca şarkılar dinler anlamını bilmez fakat şarkının ritmi ve melodileri hoşuna gider. beğenmenin çok çeşidi vardır. bu eleştiriniz mantık dışı

• Ben annem türk olmasına ragmen türkce sarkilari anlayamiyorum siz nasıl ayrıntı kadar anladınız. Tepkim türklerin çoook çabuk kanması kandırılmasi. Hala elestirimin sadece dil oldugunu saniyorsunuz ve o kadar iyi acikladim hala sadece dil saniyorsunuz ya bravo gercekten anlamak istememek diye buna denir. Klip diyorum türkün arapca söylemesi diyorum. Hala ne diyorsun.

İyi günler

• Çok güzel çok beğendimnmm ☺️😍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...