Amasya'ya hiç geldiniz mi :) ?

Amasya'ya hiç geldiniz mi :) ?
Şehzadeler şehri, milli mücadelenin onurlu simgesi, iki dağ arasına ve Yeşilırmak kıyısına kondurulmuş şehir, aynı zamanda baba tarafından yana memleketim Amasya'yı gezip görenler kimler? Yalı boyu evlerini hiç gezdiniz mi ve Amasya'yı nasıl buldunuz?

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• ülkemin %70 ini dolaştım maç yönetmek için ama maalesef Amasya yı görmedim :/
    burada biraz da Amasya kendine suç bulsun hemşom bir profesyonel takım çıkaramamış :) :)

0|0
    0|0
  • Gitmedim hiç

0|0
    0|0
  • Hayir..

0|0
    0|0
  • Geldim ben

0|0
    0|0
  • 2 yıl Amasya'da okudum. Çok yobaz var.
    1 keresinde sigara içiyorum ırmağın kenarında, yobazın teki geldi
    "utan be utan ramazan ayındayız" dedi.
    köpek havlamış gibi yaptım. hiç dikkate almadım.

0|0
    0|0
    • Denk gelmiştir o sana bunu bütün şehire yıkmak bence doğru değil, ayrıca yobaz her şehirde var.

• İzmir'de hiç kimse kalkıp birisine "ramazandayız ne yapıyosun sen" gibi bir cümle kuramaz.
      bir de sigara bu yahuuu. :D sigara içiyosan zaten tutma oruç :S
      2 sene yaşadım, yobaz olmayanı da var tabii ki. ama ben hepsi yobaz demedim zaten. Çok yobaz var dedim.
      > Yoksa , aile zoruyla türban takıp- cafelerde / parklarda yiyişen türbanlıları da gördük...

• Son cümlen güzeldi... Tabi İzmir ile Amasya zaten kıyaslanamaz... Her yerde iyisi de. var kötüsü de...

• Geldim, 3 ay acemi birliğinde askerlik yaptım, kral mezarları ferhatla şirin anıtları hepsini çok beğenmiştim

0|0
    0|0
  • Geldim gezdim çok begendim akşamı ayrı güzel

0|0
    0|0
  • Nayir

0|0
    0|0
  • Mükemmel tarih kokan bir şehir.

0|0
    0|0
  • Bir kere gittim amasya güzel şehir beğendim

0|0
    0|0
  • valla suluovada yaşıyorum :D gidip çok gezdm

0|0
    0|0
  • Şehzadeler şehri diye Tire ye söylüyorlar sanıyordum (Tire daha şehir değil ama )

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama gidilmesi gereken bir yer

0|0
    0|0
  • geldimmm

0|0
    0|0
  • cok guzel kucuk ama cok hoş bır şehir :)

0|0
    0|0
  • Hayır gelmedim.

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • geldim süper özellikle kral mezarlarının bulundugu yerlerde mükemmel işçilikler mevcut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...