Yabancı bir dizi arıyorum? Tavsiye lütfen.

Ben Yabancı dizi hastasıyım . genelde bilim kurgu diziler çok hoşuma gidiyor. İzlediğim diziler;

The presion break

OZ

The vampire diaris

Super natural

legend seeker blood

kyle xy

Fringe vs bana çok saçma geliyor. Anlamsız. İzlediğim tarz'lardan yola çıkarak tavsiye edebileceğiniz diziler varmı lütfen?

Güncellemeler:
konularınıda yazarsanız sevnrm ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Csı New York, Miami , How I met your Mother, ve özellikle The Bing Bang theory. Türk istersen de Leyla ile Mecnun güldürüyor beni.

1|1
    0|0
  • Lisbon'ın (Robin Tunney) önderliğinde ve gizemli cinayetleri çözmeye çalışan bir ekibe dahil olur ve kabiliyetini CBI'a verilen davaların sonuca ulaştırılması için kullanır. Fakat artık hayattaki tek amacı, karısı ve kızını öldüren Red John'dan intikamını alabilmektir. Fakat Red John'ın da onun için plânları vardır...

0|1
    0|0
  • True Blood = Vampir Dizisi

Revenge= İntikamı anlatan bi Dizi

Pretty Little Liars = 4 Genç kızın A kod adlı kişiyi bulma maceralarını anlatan değişik bi dizi

Teen Wolf= Kurtlarla İlgili fantastik bi dizi

Ben hepsini seviyorum =)) Vampir Günlüklerinide seviyorum

0|1
    0|0
    • Teen wolf'u bitirdim. 3.ci sezonu daha haziranda. Başka yokmu konuları çok saçma :S Böyle daha değişik,heyecanlı sürekleyici . bilimkurgu.

• Benim izlediklerim bunlar =)

• merlinn :)

0|1
    0|0
  • the mentalist :)

0|1
    0|0
    • İnsanların düşüncelerini giyimlerinden ve hareketlerinden süzebilme yeteneğine sahip olan Patrick Jane (Simon Baker), televizyondaki zihin okuma şovlarına devam ederken, bir gün eve geldiğinde, kendisine Red John l�kabını takan bir seri katil tarafından öldürülen karısı ve kızının cansız bedeniyle kaşılaşır ve o günden sonra bütün hayatı değişir...

Kaliforniya Araştırma Büro'sunda (CBI), Lisbon'ın (Robin Tunney) önderliğinde ve gizemli cinayetleri çözmeye çalışan bir ekibe dahil olur ve kabil

• game of thrones=çok sürükleyici şiddetle tavsiye ederim

Spartacus'u deneyebilirsin izlemeye değer

0|1
    0|0
    • Game of thronekonusu ne ? Spartacus cok karısık ve doğa ustu şeyler yok. izlemeye değer bulmuyorum

• dr house ve lost izlemediysen kesinlikle başla derim :)

0|0
    0|0
    • cok sıkıcı. ben bılımkurgu ıstıyorm ne blm. böyle bı tane cock olsn ozel yeteneklerı vs. teen wolf, vampiare diaris tarzı falan.

• sabrina :D şaka şaka tarzlarımız uymuyor demekki :D ama kore dizisi istersen fantastik bir dizi önerebilirim izlemesi çok eğlenceli komedi-dram -romantik-fantastik şeyler var bide

Erkekler Ne Diyor 8

• Walking dead / family guy / spartacus

0|1
    0|0
  • The O.C The Orange Country

Süper bi dizi izlemeni tavsiye diyorum

0|1
    0|0
  • The Walking Dead

Arrow (yeni başladı)

0|1
    0|0
    • Walking dead 1,2 bölümünü izlemiştim. Doğrusunu söylemek gerekirse The vampirias diaris'ten sonra çok basit kaçtı. En iylerini önce izlemişim ben. Arrow'u duymuştum. konusu ne tam olarak?

• işte terminator bilim kurgu. haaa bi de "Battlestar Galactica" efsanesi vardı. 4 sezon sürdü ve güzel bitti

• Bakıyorum hemen:) sağolasın.

• Merlin

Lost

Prison Break

Flas Forwad

İzliyebilirsin.

0|1
    0|0
  • Breaking Bad

The Walking Dead

Person of İnterest

Dexter vs.

0|1
    0|0
  • person of interest

suits

castle

0|1
    0|0
  • The X Files.

0|1
    0|0
    • konusu ne

• Uzaylı komploları, Amerikan hükümetinin gizli oyunları, gizemli olaylar ve aşk..

İki FBI ajanı baş rolde..

• Walking dead

0|0
    0|0
Yükleniyor...