Bizim ülkemizde kitap okunmuyormuş hadi ordan?

Çok değerli KS üyeleri hadi herkes okudugu kıtap, şiir, yazı vs gibi yazıları yazarıyla birlikte yazarmısın bakalm aynı olan var mı?

Güncellemeler:
Metal Fırtına-uğur turna burak ucar okuyan var mı?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kitap okunmuyor denmesi yapılan araştırmalar yani kitap satışı. bizde korsana eğilim olduğu için mecburen kitapların pahalı olmasında yapılan sayımlar yanlış zaten. en büyük sebebi bu. kitap kiralayan yerlerde azaldı mecburen korsana gidiliyor. ben şu an franz kafka dönüşümü okuyorum. konusunu yazıyım bir adam kalkıyor ve bir sabah kendini hamamböceğine dönüşmüş olarak buluyor

0|0
    2|1
  • Ülkemizde kitaplar fotoğrafını çekmeleri için var gibi.

1|1
    0|0
  • Olasılıksız - Adam Fawer

Okunuyor, fakat korsanlar ve site üzerinden okumalar arttığı için doğru istatistik rakamlar değil..

0|0
    0|0
  • hadi oradan olamiyor manipüle edemeyiz gözle görülen kiymetlerin degersiz kilinişini. simdi biri cikar elif safak der , edebi vurgularini sevmiyorum bana göre bos ve anlamsiz dolu bütün satirlari. okudugum:

adam fawer / olasılıksız

0|0
    0|0
  • Acı gerçek ama ülkemizde kitap okuma oranı yerlerde sürünüyor. Roman ve okuduğum bölüm gereği haber yazıyorum.

0|0
    0|0
  • İstatistiklere gore oyle ve bncede kimse okumuyor artik genelde su anda oldugu gibi daha cok telefonla

0|0
    0|0
  • Şu an okumuyorum ama en son okumaya başlayıp henüz okumadığım yaz tatilinde okumaya ertelediğim kitap Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar

0|0
    0|0
  • Dan brown cehennem
    3. okuyusum.

0|0
    0|0
  • Charlotte bronte 'den
    Jane eyre... <3

0|0
    0|0
  • Kuyruklu yıldız altında bir izdivaç - Hüseyin Rahmi Gürpınar

0|0
    0|0
  • Nicholas sparks kitapları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Okunmuyor kısmı saçmalık bence. Gayet de okunuyor. Tabii nüfusun geneli için bunu söylemek zor. Ancak yine de milyonlarca kişi okuyor.

0|0
    0|0
  • Çatı Katı

0|0
    0|0
  • Bu ara anne evinde kaldığımdan eski günlere döndüm. İlk okuduğum kitaba başladım yeniden-Sunay Akın Kırdığımız Oyuncaklar

1|0
    0|0
  • Son okuduğum üç dört kitap.

Bir dava iki devrimci, Genç Werther'in Acıları, Bu ülke, Gölgesizler.

0|0
    1|0
  • kımmış onlar

0|0
    0|0
  • zengin kesim diyelim diğer insanlarımızın vakti olsa onlarda okur eminim ama mümkünatı yok tabiki boş zamanlarının olmasının.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin bu ülkede kitap okunmuyor.

0|0
    0|0
  • kitap adı: Aşk Ve Gurur yazar: Jane Austen

0|0
    0|0
  • Kim demişse doğru demiş :D

0|0
    0|0
  • saatleri ayarlama enstitüsü- ahmet hamdi tanpınar

0|0
    0|0
  • sherlock holmes serisi