İzmir aliağa nasıl bir yer? Bilenler varsa yorum yapabilirler mi?

İzmir aliağa nasıl bir yer? İzmir merkeze ne kadar uzaklıkta? Kaç saatte gidilir? Bilenler varsa görüşlerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
ya da İzmir aliağaya ne sıklıkla gidersiniz? Gidermisiniz? Gitmezmisiniz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir aliaga ızmırden metro ıle 1 saat 15 dakıka suruyor otobuslede aynı sayılır her onbes dakıkada bır metro var ızmıre otobuste bol alıga daha cok sanayı ılcesı gemı sokum tesıslerı var rafınerı var bır de sımdı cezaevı kompleksı yapıldı tamamen calısanların memurların ılcesı oldu toplam 70 bın nufusu var evler kıralar yanı yuksek sanayı sehrı olmasından dolayı ıklımı yazları cok sıcak kısın ızmırden bıle soguk denıze gırme plaj olarak gırılecek yerler var ama halk daha cok şakran dıye bır ılce var oraya gıdıyor eger yerleseceksenız şakranı tercıh edın bence alıagaya on bes dakıka mesafede yakın ve bıraz daha sakın ve ucuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben orda oturdum 13 sene avucumun içi gibi biliyorum güzel yer yani sosyal yaşantı falan var cafe falan sahil ve merkeze 1 saat 15 dk falan konağa ne merak ediyosun sor söliyim

1|0
    0|0
    • Yani diyosunuz ki öyle mahrumiyet bir yer falan değil?

• Ne mahrumiyeti ya süper yer ve nüfüsü 46 bindi 3 sene önce

• Gayet guzeldir İzmir merkeze 70 km uzaliktaki deniz kokan modern bir liman kenti. Yasamayi bilene cok guzel bir sehir. Tek olumsuz tarafi sehirde sık sık tup kokudu duyarsiniz petkimden dolayi.

1|0
    0|0
  • İzmirin girişi desem yeridir.. Küçük bir muhittir istanbuldan 9 saatte gidersin

0|0
    0|0
  • Arastir netten guzelcene

0|0
    0|0
  • Sanayi bölgesidir deniz kıyısında ayrıca temiz hava yüzdesi düşüktür. İzmir merkeze 1 saatlik mesafede metro ile İzmir merkeze gidebilirsin

0|0
    0|0
  • aliağada mısın?

0|0
    0|0
  • boktanb iyer

0|0
    0|0
  • Anasının ahmında kısa ve öz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0