Muhakkak yemelisin, tatmalısın dediğiniz herhangi bir veya birden fazla yemek? (her türlü yiyecek çeşidi olur)

Muhakkak yemelisin, tatmalısın dediğiniz herhangi bir veya birden fazla yemek? (her türlü yiyecek çeşidi olur) İster dışarda herhangi bir kafede ister marketten almalık ister evde yapmalık?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• mumbar

şırdan

kokoreç

midye

kuşbaşı

iskender

sade döner

ayran

kola

ankara gazozu

şekerpare

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle bi alış weriş merkezine git we kendine 2 yada 3 tane milka beyaz çikolatalı gofret al ewe gelicede hafif sert bir sade nefcafe yap nescafe içerken milka çikolatanı yemeni tawsiye ederim birde beyenip beyenmediğini belirtirsen sewinirim :)

2|0
    0|0
  • Menemen mi Melemen mi artık neyse bende hergün ondan yiyorum..ve inanmazsın ama bende bu yemekten yapmaya başladım :) yumurta domates birazda biber ile güzel bir yemek oluyor...ben hep acılı yapıyorum baharat falan...bazende annem kırmızı et yada beyaz eti kuşbaşı yaparak içine katıyor bambaşka oluyor...

0|0
    0|0
    • Eğer soğan seviyorsan soğan da kat mükemmel oluyor :)

• Annem hep soğanlı yapardı ama ben ilk kez yaptım zaten bi soğansız yapıyım bakalım nasıl olcak dedim..güzeldi Annem'de beğendi...Eğer soğan katarsan biraz şeker gibi bir tat veriyor sana güzel gelebilir ama ben ekşi ve acı seviyorum işte :)

• Kabak tatlısı.

3|0
    0|1
  • Burma pilavı, mutlaka dene..

2|0
    0|0
  • çöp şiş.. künefe.. maraş dondurması

1|0
    0|0
  • Maknube, maklube bunu kesin yemelisin harika oluyor

1|0
    0|0
  • İskenderun Döneri, Künefe, Su Böreği ve İçli Köfte

1|0
    0|0
  • siirt arapları tarafından yapılan perdeli pilav ve maklubeyi denemelisin bence.

1|0
    0|0
  • Nar ekşili suşi..

0|0
    0|0
  • Ayrıca vezir parmağını çok methettiler.. Bilmiyorum ben..

1|0
    1|0
  • doğuya ait özel yemekler, mesela parğaç ;)

0|0
    0|0
  • bodrum döneri ilk defa bu yaz yedim bodrumda harika bir şey

0|0
    0|0
  • kara lahana corbası

0|0
    0|0
  • her kezin ağız tadı we zewkleri ayrıdır tabi ama ben bir şey önermek istiyorum denemeye hazır mısın?

0|0
    1|0
    • Evet fikrini söyleyebilirsin?

Kızlar Ne Diyor 6

• tabiki iskender ama tabiki bursada

1|0
    1|0
  • Cig kofte gibi yapılan nar eksisi ile yoğrulan kısır..

2|0
    0|0
  • kokoreççççç..

0|0
    0|0
  • tatar böregi.

1|0
    0|0
  • çiğ börek

1|0
    1|0
  • Keşkek.