Rap muzik hakkına bilgi istiyorum yardım edin?

Ben çok merak ediyorum arkadaşlar biz turkiye olarak rap muzikde neden bu kadar gerideyiz ve ben turkiyede rap muzik yapmak istiyorum merakım var bana ne önerirsiniz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ergen müziği felan diyenler olmuşta. şu an dünya rap sırasında Türkiye 2. sırada 1. si amerika.47 milyon norm ender eksik etek şarkısı dinlendi. nerdeyse 2pac ın şarkısı bile okadar dinlenmedi biliyorsunuz değilmi. Ve sana şunu söyleyeyim rap sokaktaki çocuğun yaşam mücadelesini anlatır pop ise yayaya sen çok güzel yayayaya sen çok kaşar yayayaya sen yavşağın tekiydin ya der kıç sallar 60 milyon izlenme alır. Türkiye abazaların ülkesi olduğu içinde kıç sallama videoları erkek abazaların dikkatini çekiyor ve o klibi izleyip halvetleniyor. Rap müzikte emin ol geride değiliz. benim çocukluk arkadaşım yusufhan namıdiğer COSEF şu an ünlü rapçilerin arasında. Amerikada eminemle feat atan bir türk olan Sirhot MC de eminem yerine 1. seçildi. Dünyanın en iyi rapçi ödülü şu an türkiyenin Sirhot Mc sinde. Sirhot maltepe yani bizim mahallede oturan tanıdık bir abimizdir. Yani şu an amerika gangsta rap in tek rakibi türkiyedir. türkler bir tek freestyle yapmayı beceremiyor ama arada istisna olarak allame-şehinşah-crt-moody vb kişiler var. türkler freestylede sevgiliye laf atılınca sinir krizi geçiriyor. yabancılarda adamın allahı kitabı annesi babası yerlerde sürünüyor adamalr gülüp geçiyor. Buda türklerin ne kadar rap müziği ciddiye aldığını gösteriyor. Ben mesela kadıköy acil ve alaturka mavzerde takılıyorum. bilenler baksın istanbulun en sağlam rap gruplarındandır. Yakında Alcatraz çetesinede katılıcam ve rap hayatım başlayacak. geç olmadan rap müziğe adamayı düşünüyorum kendimi. Oldschool dinleyiciyim. flow-ryhme-flex ne varsa hepsini rahatlıkla yapabilecek dil gücümde var. türkiyenin asıl ergen müziği metaldir. çünkü fame peşinde olanların genel yaptığı şey metalciğim qanqa demektir.18 yaşındayım ve doğduğum yer istanbulun ünlü rapçilerinin çıktığı semt yani doğma büyüme rapçiyim. onun için rap müziği araştırmadan burada ergen müziği gibi geyşek yorumlar yapıp adamın asabını bozmayın.

Dünyada rap sıralaması :
    1) Amerika
    2) Türkiye
    3) Almanya ya da Fransa
    4) İngiltere.

hadi şimdi uzayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• bir ege çubukçu iyi diyerleri bir b*k değilll

0|0