Baş gitar çalmak istiyorum yardım lütfen

Öncelikle iyi günler arkadaşlar , ben uzun zamandır baş gitar çalmak istiyorum ama klasik gitar ve nota bilgim çok az sadece müzik kulağım çok iyidir ve küçüklükten beri bağlama çalıyorum , şimdi direk baş alıp öğrenmeye çalışsam olur mu yoksa klasik gitarı biliyo mu olmam lazım iyi bi şekilde ? Şimdiden teşekkürler

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hiçbir alakası yok kardeşim. sazdan da geçebilirsin bass gitara... saz çalabiliyorsan ellerin yatkın, müzik kulağım da iyi diyorsun. sıkı çalışman gerek telleri itibariyle biraz zorlar seni ama sıkı bir çalışmayla 3 ay diyorum

0|0
    0|0
    • cevap ııcn tesekkurler eger bılgınız varsa baslangıc ıcın gıtar tavsıyesı verebılır mısınız , bır de 2. El gıtar alsam sıkıntı olur mu . Malum ogrencı butcesı .

• başlangıçta zaten 2.el alman gerek. dikkat etmen gereken seslerin temizliği müzik kulağın iyiyse zaten anlayabilirsin, sesler temizse manyetikleri sağlıklıdır büyük ihtimalle. fenderi tavsiye ederim. tabi bütçeni bilmiyorum ama bence anfini 2.el gitarını dandik ama sıfır al. öğrendkten sonra zaten tatmin olmayacaksın. bu arada 2. elde ısrarlıysan klavyesiyle tellerin ara boşluğuna dikkat et çoğunlukla sıkıntıdır klavyenin gövdeden ayrılmak üzere olması. satanların çoğu bunun için satar...

Yükleniyor...