İlber ortaylı hakkında düşünceleriniz nelerdir?

ilber ortaylı hakkında düşünceleriniz nelerdir meşur kendini zeki sanan adam hani

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaş ergeninden sevgilerle diyorsun sanırım?

Bir de meşhur kelimesinin yazılışını öğren. Severim kendisini. Asistanı da kendisi gibi bilgilidir.

0|1
    1|1
    • öncelikle benden yaşça büyüksünüz size iki tane lafım olucak birincisi kendini veya birbaşkasının çok bildiğini sanan yüksekten görenden Alim olunmaz hoş Alim olmaya çalışmıyosunuz ama iki sen kimin soyundansın bilmiyorum ama benim atalarım benim yaşımda çağ kapattı çağ paşa oldu savaştı yani demem o ki benim atasözüm der ki akıl yaşta değil baştadır...

• Bu atasözlerinin senin atalarının demediğini de bil o zaman. Dünyada herhangi bir milletin atası demiş olabilir. Her dilde karşılıkları var hemen hemen.

• kimin dediği umrumda değil kendinizi küçültüyorsunuz lütfen yapmayın ordaki söyleyiş amacımı herkes anlayabilir heleki sizin deyiminizle 18 yaşındaki bir ergeni siz anlayamamış oluyorsunuz...

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• O kadar yükseklere tabii ki bedavadan gelmemiş ama hakkını vermiyor herşeyin en iyisini tarihi edebiyatı herşeyi en iyi kendi biliyor sanki ağır bir ego hakim

0|1
    0|0
  • Bu soruyu 2 universite bitirmemiş cahiller, cevaplamasin.

0|0
    0|1
  • la sen demin ÜSTAD KADİR MISIROĞLU
    diyen g*t kılı değilmisin :D
    zuhahahaha :D

0|0
    2|2
  • Ukala biri olsa bu ona çok yakışıyor. Zeki biri olduğu tartışılmaz. Türkiye de ki belki de en iyi tarihçi.

0|0
    0|0
    • ukala demek temaşa olur adam kendini üstün görüyor cahil diyor herkese okumuş biliyor ama öğrenemediği şeyler var bu dediğim şeyi okuyarak bulamassın

• Alman ekolü bizden yani severiz..

0|0
    0|1
  • Mükemmel bir adam

0|0
    0|0
  • Adam okuyor sallamıyor

0|0
    0|2
  • oturup kitap yazmasına gerek yok bu adamın. 3-4 saatlik konuşmasını kaleme alın, kitap olur. türkiye'ye fazladır.

0|0
    0|0
  • Zeki sanan derken?

0|0
    0|0
  • Zeki değil çalışkan ve bilgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...