Cinler konusunda bilgili olan var mı?

Akşamları ürperme oluyor sıkıntı çöküyor bazen bazı şeyleri hissediyor gibiyim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben az çok şey biliyorum. Çoğu insanda musallat vardır haberleri yok yapılan günahlardan hatalardan vücutta kapı açılır o günahla görevli cin vücuda girer ve o günaha dahada teşvik eder. O günahtan tevbe istiğfar edilmesi gerekir. Mesela diyelimki Anne-babanla kavga edersen hafif itersen anne-baba hukukunu çiğnediğin için vücuda o günahla görevli cin girer seni dahada günahlara teşvik eder vesveseler vs. Günahlar hatırlanıp Tevbe istiğfar edilmesi gerekirYoutubeda Sayik Erol tangut var onun videoarını izle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biseylere stres sknti yapmissindir onu verdigi sknti olabilir.

0|0
    0|0
  • Ne gibi seyler hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • Tüylerin diken diken olması gibi geldiklerinin hissedilmesi gibi rahtsız edilmek gibi.

• Aynisi bende de oluyo bide hic ic huzurum yok surekli ciglik cigliga agliyorum

• gusle dikkat et. ayet el kürsi ihlas felak nas oku rahatalatır farkedersin

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim banyo yaparken sirkeli su ile yıkan. Sonra Bukre suresini dinle acı çekiyorsan çok kötü oluyorsan hocaya git.

0|0
    0|0
  • Takma müzik dinle geçer

0|0
    0|0
  • Kardeş cinle bir alakası yok. Maneviyat yönünden nasılsın?

0|0
    0|0
    • Dini bilgisi olan ve itikadı olan bir insanım ama cnüplük filan oluyor çokca.

• Kardeş yaptığın günahların sıkıntısıdır başına gelenler ve elinden geldiğinice cünüp dolaşma çünkü seni koruyan rahmet melekleri uzaklaşır senden ve korumasız kalırsın. yani cinlik bir durum yok.

• Haklısın teşşekkür ederim

• cinci bir hocaya bakım yaptırmanı öneririm, bunlar ciddi işler.

0|0
    0|0
  • 3 Harfli diyelim aramız bozulmasın

0|0
    0|0
  • buyur derdin nedir kardeşğim

0|0
    0|0
Yükleniyor...