Aklıma süper bir fikir gelmişti ama unuttum keşke bir yere not etseydim dediğiniz oluyor mu?

Yanızda bir not defteri ya da ajanda taşır mısınız

Yoksa Cep telefonu notebook yeterli oluyor diyor musunuz ?

Aklıma süper bir fikir gelmişti ama unuttum

Keşke bir yere not etseydim dediğiniz oluyor mu ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu olay siir yazcam zaman cok olurdu. Yani zamansiz güzel cümleler aklima geldigi olmustur ve ben ise kolay sözler aklina sonrada gelir deyip sonrada karma karisik hic uymayan birsey ciktigi olmustu bunu hatirlamis oldum...

Artik evin duvarinda yada yada kapida kücük not kayetleri asilidir gün icinde yada yapilmazi olan seyleri unutmamak icin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim genelde aklima isle ilgili bir seyler gelir onlari not ederim

Siir yazma , güzel sözler söyleme yazma kabiliyetim yok :(

0|1
    0|0
  • Olmaz mı , sitede soracağım soruları unutuyordum bir zamanlar , şimdi not ediyorum , aklıma gelen şiirlik sözleride not alıyorum , bazende arkadaşıma söylüyorum bana hatırlatsın diye ...

0|1
    0|0
  • cantamda her zaman not defteri taşırım.

0|1
    0|0
  • Not ediyorum mesajların taslaklar bölümüne, elimde bir cep defteri falan taşımıyorum.Telefon yetiyor.

0|1
    0|0
  • çoğu zaman oluyor ve kendıme kızıyorum

0|1
    0|0
  • o zaman da nereye not ettigimi unutuyorumm :)

1|1
    0|0
  • bir hello kittyli defterim var çok güzel kullanmaya kıyamıyorum açıkcası :))

0|1
    0|0
  • Çok düşünen bir varlık olduğum için her zaman not ederim...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fikir olarak değil ama halletmem gereken bi iş hakkında sormak istediğim sorular olduğunda unuttuğum sorular oluyordu artık bi yere not ediyorum

0|1
    0|0
  • özellilkle şiirsel metinler...

0|1
    0|0
  • bir gece rüyamda şiir yazmıştım, o uyku haliyle "sabah kalkınca hatırlarım nasılsa" demiştim ama uyandığımda tek bir kelimesini hatırlayamamış ve çok üzülmüştüm.

0|1
    0|0
  • yılda 2 ajanda biter

0|1
    0|0
Yükleniyor...