Türk edebiyatında en zorlanarak bitirdiğiniz kitap ?

Türk edebiyatında en zorlanarak bitirdiğiniz kitap ?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• orhan pamuk- masumiyet müzesi. yarısını at çöpe. öyle bir tekrar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tutunamayanlar.Zor bir kitap dikkatini hiç kaybetmemen gerekiyor tüm ayrıntılarıyla anlayabilmen için, tekrar tekrar okumak istiyorsun aynı yeri çünkü her seferinde farklı bir yön buluyorsun.O kadar zor ama bir o kadar muhteşem bir kitap :))

0|0
    0|0
  • eylül mehmet rauf bitiremedim bile bıraktım. şu an serenad okuyorum oda bitmiş değil :(

0|0
    0|0
  • Ölü Canlar diyordum az kalsın :D Onu Rus edebiyatı sorusuna saklıyorum.

Türk edebiyatında ise hepsini severek okudum.

0|0
    0|0
    • Ölü Canlar çok güzel kitaptır ya hem de çok esprilidir.okurken çok gülmüştüm neyse zevkler ve renkler tartışılmaz demişler

• Saatleri ayarlama enstitüsü.

0|1
    0|0
  • Felatun Bey ile Rakım Efendi..Tek kelimeyle iğrenç.

0|0
    0|0
  • Özellikle zorlandığım bir kitap yok belki Mai ve Siyah diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Sergüzeşt. Ya trajedi var trajedi var, kitap resmen duygu p*rnosuydu.

1|0
    0|0
  • benim adım kırmızı...

0|0
    0|0
  • Peyami Safa romanlari.

0|0
    0|0
  • nihal atsız - ruh adam

0|0
    0|0
    • roman mı .. Allah rahmet eylesin milliyetçi birisiymiş . neler yazmış özet olarak

• pusat diye eskiden asker olan bir adamı konu alıyordu evliydi fakat askerlik dışındaki herşeye ilgisizdi romanda hayal mi gerçek mi ayırt edemediğim karakterler vardı ya beynimi çok yormuştu

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken ve Tutunamayanlar kitapları. Bitirmek için ömrümden ömür gitti. Her cümleyi tekrar tekrar okumak gerek anlamak için, tam anladım diyorsun cümlenin yanından bir parantez açılıyor ve kafan iyice karışıyor. Anladığın zamanda zaten kendini hayatın anlamını çözmüş gibi hissediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Peyami Safa - Yalnızız

0|0
    0|0
  • Elif Şafak - Mahrem

Bitirdim ve

değerli bulduğum bir sayfasını kopardıktan sonra

Kitabı yaktım :)

0|0
    0|0
  • yıllar yıllar önce orhan pamuk - yeni hayat ve kara kitap romanlarını okumuştum. resmen berbat ve anlamsız kitaplardı. ben anlamadım ama adam nobel aldı :)

1|0
    0|0
  • Elif Şafak - Aşk

ilkokulda okuduğum hikayelerden masallardan sonra okuduğum ilk kitap :) lise 3'teydim. Her ne kadar yorduysa da, bazı yerleri idrak etmede zorladıysa da değdi.

0|0
    0|0
  • yakın zamanlarda iskender pala nın kitapları hele ki aşkname. bitiremedim o nasıl ağır bir dildir yahu

0|0
    0|0
  • Calikusu nu cok kucuk yasta okumustum. Epey zorlandim. Ilk o geldi aklima nedense...

0|0
    0|0
Yükleniyor...