Cuma gunu sinavim var ve hic bir fikrim yok ! imdat !!! ?

Istatistikler ve arastirma sinavim var cuma gunu, karman corman bir ders, hic aklim ermiyr gerci ermesinede izin vermedim, kafami yormadim pek, sinavim cuma gunu, oretmenler hazirlik icin sorular felan verdiler, ben kagita kagit bana baka kaldim ;/ 1 bucuk saatlik sinav sorular cok sacma isde mesela F= >p.001 felan yuzdeler isde oyle tuhaf seyler cikicak , neyse benim sorum, hic bir fikrim olmadi bir konuda nasil hizli ve bilgilenebilcem bir sekilde calisabilirim, ? ne yapmaliyim şu an 4 tane kalin kitaplar var cumaya kadar bitiremem, internete oretmenler butun sene yapdiklri derlerside koydular calismamiz icin uzerinden gecmek icin ama, onlarda sinafta anlatiolardi yani tam bilgi alamicam ne ypmliyim evet ihmal etim etmemeliyidim biliorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• çalış

0|0
    0|0
  • cuma günü namaza git piiç asıl sınav ölünce qweqwe XD

0|0
    0|0
  • Bosver sinavi namaza git

0|0
    0|0
  • hocana söylersin hocam ben çalışamadım ama ks ye takıldım diye:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zor bir ders. bu saatten sonra zor ama imkansız da değil. en azından bir kaç konu bitirebilirsin, hemen başla

0|0
    0|0
    • konu degil sorun, erm kusura bakmayin almanyadan oldum icin bazi kelimeleri ceviremiyorum bile, ama tablolar felan var şu an resmini gostersem soruyuda cevirebilcemde, calismakla pek degil kafam almio ve cok karisk, asil okudum bolum piskoloji ama isde icinde buda varmis ;//

• buyuk bir ihtimal yazin yin sinav girmek zorunda kalabilirim bende , sana bol sans x

• teşekkür sana da bol şans

• çalışabildiğin yere kadar çalış. olduğu kadar. olmadıysa seneye artık

0|0
    0|0
  • otourup çalışmaya başla

0|0
    0|0
    • kac gundur calismakdayim ama, hic anlamadim bir bolum, istatistikler felan, cok karman corman sorular var

Yükleniyor...