Bugün neden Türkiye'den Dünyaca ünlü bir isim çıkmıyor?

Bahsettiğim konu müzik ile alakalı. Kendim müzikle uğraşıyorum ve şu an Türkiye'de pek yaygınlaşmamış bir müzik tarzını yıllardır üretmeye çalışıyorum (Dubstep). Yarışma birinciliklerim var. Ve şuanda dünyaca ünlü bir parçayı remixledim ve parça Avrupa'da ünlü bir radyoda yayınlanmakta. Ayrıca şarkının wikipedi sayfasında resmi remixmiş gibi ismim geçiyor. Fakat ülkemizde yayın yapan yabancı müzik radyoları elin gavurunun verdiği fırsatı kendi vatandaşına vermeyip üstünde birde adı sanı duyulmamış saçma sapan şarkıları yayınlıyorlar sırf yabancı diye. Bana kendi ülkemde bile destek çıkılmıyorken, dinlenmiyorken sizce bu işe devam etmeli miyim? Yoksa kardeşim acıklı bir hikayen yoksa ya da doğum yerin Amerika değilse bırak bu işi mi dersiniz?

Link vermiyorum fakat dinlemek isterseniz Major Lazer'in Lean On parçası RedNoise Remix olarak aratabilirsiniz.

• Şarkı güzel devam et.
    75% (6)67% (4)71% (10)Oy Ver
  • Bu ne ya kapa dükkanı !
    25% (2)33% (2)29% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• her şeye rağmen devam et yoksa bu ülkedeki tabuları kimler yıkacak kardeşim :)

0|1
    0|0
    • Beni bunaltan ülkemizdeki yayın kuruluşlarının yabancı sanatçı merağı. Aynı şarkıyı ben yapmamış olsam eminim şu an herşey farklıydı :)

• Sonuç olarak beni yakında arabesk piyasasında görürseniz şaşırmayın :))

• hahaha :D ona da ihtiyaç var babaaa :D

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Dubstep sever olarak bayıldım.

0|1
    0|0
  • Şarkı güzel devam et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...