Roger Waters konser bileti nasıl alınır, hangi siteden almalıyım?

Malum bu yıl Roger Waters geliyor gitmem şart oldu :) daha önce hiç bilet almadım biletix e yazdığımda sonuç çıkmıyor (bilet satışa çıkmadığı içinde olabilir) bileti nereden almalıyım

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• biletixten değil link burdan istanbulun yanındaki buy tickets a tıkla, kayıt ol ön satışlar açılınca oradan alacaksın.Kasım 19unda saat 10 da açılıyor ön satışlar, konser 3 ağustosta 17.00da kapı açılışı, 20.15te sahne :)) Sabırsızlanıyorum ben de gitmek için :)) bilet fiyatları da 550-270 arası bu arada :) sahne önü 550 :)

0|1
    0|1
    • yarında o saatlerde sınavım var ya acaba 3:30 a kadar bilet kalır mı ki?

• bu gece nasıl uyucam bilmiyorum açıkcası şuan in the flesh den başladım bile dinlemeye :D bu arada yaş sınırı yokmuş :D

• 18 yaş sınırı diyodu ya bilemem tabi :D başladım mı bırakamazsn ben geçen gece istanbul ankara arası bütün albümleri bitirdim git gel :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Rogerwaters.com'dan aldım. 320 TL'ye falan gelecek :// 9 ay takside bağlayayım bari de koymasın :) Keza konsere 9 ay var.

Sahne önü 600 TL civarı.

1|1
    0|0
    • bilet elimize nasıl geçcek peki ?

• bende aralık ayında alıcam biletlerin biteceğini sanmam fiyat yüzünden gitmeyenler var

• Ne zaman biter bilemiyorum, böyle bir riski almak istemediğim için şimdiden aldım. Malum son şans. @niphredit3 taksit yapmıyorlar tabi ama kredi kartı harcamanı bankandan vade farkıyla taksitlendirebiliyorsun :)

• biletixte satılıyorsa internetten alabilirsin. yada twiterden ara belki karaborsa bulursun.

0|1
    0|0
  • ya abi efsane geliyor fiyatlara bak burjuvaya sölesin müziklerini biz mp3 dinleriz.

0|0
    0|0
  • Simdilik 3 tane aldim bu konser kacmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...