İzmir ve istanbul'da kesinlikle görmelisin diyebileceğin yer/mekan var mı arkadaşlar?

İzmir ve istanbula gidicem siz kesinlikle görmelisin diyebileceğiniz bir yer var mı bu 2 şehirde ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bu belirttiğiniz yerlerin hangi ilde bulunduğunuda söylerseniz çok yardımcı olucaksınız bir çoğunu duydum ama duyulmadıkda baya yer varmış :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• izmirin heryeri altındır.. güzeldir cennettir.. memleketim..

coh özledim lan :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kordonu çok övdüler ya bi de bi bar varmış borsa mıydı neydi içkinin popülaritesne göre saniyede fiyatı deişio manyak bişey:D

0|0
    0|0
  • gel kophuq ben gezdireyim seni kadıköy e gidelim keyfhaneye gidelim eyyübe gidip tövbe ederik olar mı :D ist. en güzel yerlerine gideriz teleferiğe de binecez iyisin he kimse beni böle gezdirmiyo ihihihi :()))

0|0
    0|0
    • walla 10unda istanbulda olucam uyarsa sana benim için problem yok :D

• galata bebek <3

1|2
    0|0
  • izmirin sahilini ve selçuktaki antik şehri,istanbulda kız kulesini,adaları,emirganı,kapalıçarşıyı,bebek sahilini,istiklal caddesini görmeslisin.

0|0
    0|0
  • yuşa tepesi birde hidiv kasrı tabi sahilde gece sahlep içmeyide unutmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Galata bir

florya iki.

izmir,i bilmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İzmir Efes kızılçulu kemeraltı dönertaş sebili konakda nargile alsancak selçuk foça

istanbul topkapı ayosofya yerebatan çamlıca piyerloti bunlara git gene yazarm:D

0|0
    0|0
    • çok fazla oldu :D ne kadar bir zamanımı alırki :S

• İstanbulda yazdıklarımın hemen hepsi aynı noktada sayılır bi üsküdar/çamlıca anadolu yakası, karşıda o kadar diğerleri hep avrupada,izmiride şimdi bilemiyorum değişmiştir ulaşım..

• istanbul anlatılmaz yaşanır ... gizemli bir rüya gibidir her noktası ayrı bir keşif tadı bilinmeyen sevgili gibi ...

0|0
    0|0
  • Mısır Çarşısı ve Sarayburnu sahilinden Boğaza bakış...

0|0
    0|0
  • Gece yarısı boğaz köprüsü manzarası

0|0
    0|0
Yükleniyor...