Kapat

Cine5 ' deki Tarih ve Medeniyet programını takip eden var mı?

Şu an canlı yayındalar. Tarih sevenlere duyurmak istedim. İnternet üzerinden de izleyebilirsiniz kendi sitesinden.

Canlı yayınlanan tarih programlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir :)

link

Linkini de vereyim kolaylık olsun :)

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• temmuz ayından itibaren takip ediyorum. cine 5 izlememe sebebiyet veren cedric harici tek program.

link belki biliyorsundur ancak bilmeyenler için tarih dergisinin web adresini ekleyelim

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Girmiştim bu siteye yanılmıyorsam ama çok dikkat etmemişim .

• ama linki eklemeyi unutunca boş boş ekrana bakıyorsun tabi :) link bu sefer becerebildim

• E geçen sefer de vardı link yok muydu :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• o değilde NTV de Büyük Dünya Belgeseli vardı cumartesi günü ilk bölümü geriye 7 bölüm kaldı her cumartesi NTV de

1|0
    0|0
  • Evet bazen izliyorum

Çok güzel

1|0
    0|0
  • Halen Cine5 diye bir kanal var mı?

1|0
    1|0
  • her zaman izliyorum

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum bazen tarihi olaylara çok farklı açıdan bakıyorlar yada bilinmeyenleri anlatıyorlar :))

1|0
    0|0
  • banu avar severim önceden trt çıkardı kadının önünü kestiler

1|0
    0|0
    • Ya sorma..Ben de çok severdim..:( Kayboldu gitti ekranlardan..Ama geçen yeni kitabını gördüm. Adını unuttum ama siyah kapaklıydı.

• Hep beraber :))

• olur kız :)

• bu cinebeş yaşıyormu hala bee..

1|0
    0|0
    • Tabi..Hatta güzel programlara rastlıyorum bazen :)

• Yok sanmam ileride onların ücretsiz olacağını..:d sen de selam söyle onlara

• nee olmaz nee olmaz.. yıllar öncee bana da birisi '' yaa kardeş sinebeş ileride ücretsiz olacamış'' deseydi bende inanmazdım... bence bu dijitürkte ilerde bedava olur... ben en iyisi faturamın yarını ödeyim.. kerizzzzmiyimm...

• evet ben izliyorum kaçırırsam youtube de tekrarını izlerim bazen

0|0
    0|0
    • Güzel program gerçekten. :) Haftasonu tarih günlerim zaten. Cumartesi Tarihin Arka Penceresi pazar Tarih ve Medeniyet :) Çok keyifli :)

• ben cine5 i bile görmeyli yıllar oldu :D

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...