En çok severek izlediğiniz yabancı diziler..

Arkadaşlar Ben Türk Amatör dizi izlemeyi sevmiyorum benim sorum yabancı dizi izleyenlere en çok hayranla izlediğiniz ve izlemekte olduğunuz diziler hangileridir ha bu arada Türk dizilerini eleştirdiğim için değil özenti diziler yapmaya çalışarak Boş pemde dizi izlicek halim yok o yüzden bu benim düşüncem ve görüşüm eleştiri yapmadan anlayış göstererek yorumlarınızı bekliyorum

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• link Shamelees

1|0
    0|0
    • herkese aynı cevap yapıştırılmış

• kore dizisini yukarda izleyenlere yazdim kazayla sizede paylaşmişim k.bakmayin :))

• prison break spartacus izledm gerısını getrmeye nıyetlıym :D

0|0
    0|0
  • boys over flowers kore dizisi müthiş bişe yaa

1|0
    0|0
    • ilginç hepiniz kore dizisi mi izlioyursunuz :)

• Siz kizlara önerim '' How I Met Your Mother '' i izleyin orda çok sevdiğim gülme tufani yaratan biz erkekler yani kadin avcisi diye hitap ettiğimiz ''Barney Stinson'' sadece o adami izlemek yetiyo yani öneririm gülmek istiyenlere şiddetle tavsiye ederim

• onu cok arkadasm tavsiye etti zaman bulsam izlicem de işte :D

• Breaking bad <3

0|0
    0|0
  • kore dizileri gayet güzel oluo bence

0|0
    0|0
    • ilginç hepiniz kore dizisi mi izlioyursunuz :)

• :D:D dexteri bende seviom bu aralar beni sardı arkadaşla ilk sezondan başladık izlemeye

• Canim sana tavsiyem Game of Thrones i de izle derim Trust me ;)

• The mentalist

Csı

0|0
    0|0
  • Pretty Little Liars <3 <3 <3 <3 <3 <3< 3

The vampire Diaries

Revolution

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• The vampire Diaries , The Walking Death , Spartacus , Merlin , THE PACİFİC , Game Of Thrones , The Big Bang Theory , Family Guy . Dediğinde çok haklısın Türk dizileri yapım konusunda çok geride buna sanırım bütçe sıkıntısı , yapımcı ve oyuncu kalitesizliğide eklenince izlenilecek gibi değiller . Yabancı diziler gerek sahne gerek oyuncu gerek kılık kıyafet olarak bizden çok üstünler ve kendilerini izletiyolar bağlıyolar diziye insanı .

0|0
    0|0
    • Yabanci Dizi candir cann fikirlerimiz ayni düşünce de ve görüş bakiş açisindan ayni şeyi düşünmüşüz.. Bende senin izlediğinin bi çoğunu izliyorum tabiki önceleride war bu yabanci diziler hastalik ediyo ya yeni bölümlerini baklemek bazen aylar aliyo :D

• Sorma heleki Game Of Thrones u beklemek şuan çok koyuyor bana 2013 ün ekiminde çıkıcak diye biliyorum . Bu kadar büyük bi maliyet ve yapımla calısmanın dez avantajıda bu olsa gerek . Bizim dizilerde kim kimi aldatmış o ona napmış ne demiş sadece laf söz hiç faaliyet yok bunlarda aksiyon , aşk , heycan , gerilim herşey bir arada bi nevi sinema tadında ya hepsi

• Sherlock, Spartacus, The Walking Dead, How I Met Your Mother, Dexter, Supernatural.

0|1
    0|0
  • breaking bad,dexter,game of thrones,american horror story,boardwalk empire,house md,shameless,yoklukta izlediğim;walking dead,the mentalist,true blood

0|0
    0|0
  • himy...<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...