Arkadaşlar kitap önerisi yapar mısınız?

Özellikle türk yazar tercihim önerinizin yanına kısacık konusundan bahsederseniz çok memnun olurum teşekkürler

Güncellemeler:
aşk, cinayet, tarih hiç sevmem.. Genel anlamda kişisel gelişim okurum ama başka türe yönelmek istiyorum beni etkileisn şaşırtsın böyle uçurtma avcısı-böğürtlen kışı gibi içten olsun istiyorum

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kevin guilfoile Klon oku super kitap adam kizini olduren katili klonluyor bebekliginden yetiskinligine kadar ki sureci gozlemliyor nasil katil ve kotu biri olmus super bir kitap... Leyleklerin Ucusu suler kitap ingilizlerin caldigi elmaslari anlatior afrikadan gercek hayattan alinma

Dan Brown - dijital Kale
    Tuna Kiremitci üç arkadas
    Da vincinin Sifresi
    Sherlock Holmes Serisi
    Limitsizsiniz
    Child
    Mezarda Randevu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Türk yazar istiyorsan güncellemelere göre Yusuf Atılgan Aylak Adam, Peyami Safa Yalnızız ve Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonnası'nı önerebilirim. Aşk, tarih ve polisiye sevmediğine göre geriye psikolojik kitaplar kaldı bunları seversin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • filiz, nerdesin? - ahmet inam

anlatmak isterdim ama mümkün değil. sadece şunu söyleyebilirim; akıl oyunları, nostalji, duygu yoğunluğu seviyorsan kesinlikle okumalısın.

1|0
    0|0
  • Nietzsche Ağladığında. Oku ve şaşır. Her insanın hayatında birkaç sefer okuması gereken bir kitap. Hala okumadıysan çok şey kaybediyorsun demektir.

1|0
    0|0
  • Ne için okuyacaksan, ona göre önerelim? Sen amacını belirtirsen daha kolay olur.

1|0
    0|0
    • beni etkilesin işte bu diyim bir kaç gün o kitabı düşiniyim istiyorum

• kitabımukaddes allahın sözümüdür
    kuran mücizesi deedatın kitapları
    kuran meali elmalılı h amdi yazır
    islam oglu
    buhari sahih hadisler

1|0
    0|0
  • Aşkın gözyaşları oku :)

1|0
    1|0
  • birtane kitap var onu oku ezberle gerisi boşşş

2|0
    0|0
  • Eğer Yaşarsam // Türk değil ama okumanı öneririm

1|0
    0|0
  • Amin moulouf-Alamut Kalesi

1|0
    0|0
  • Sherlock holmes tek favorim
    Hem okurum hem yazarım

1|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim oku

1|0
    1|0
  • Hava Kılıcı Beceri Kitabı çok iyidir. İnternette binlerce kişi tarafından konuşulan bir kitap. Araştırmalısın.

0|0
    0|0
  • Adolf hitler kavgam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kürk mantolu madonna

1|0
    0|0
  • Ne tür seversin

1|0
    0|0
  • Güneş demirel şimdi benimsin her şey var aşk intikam nefret harika bir kitap

1|0
    0|0
  • Küçük aptalın büyük dünyası yazar türk ama kitapta adı pucca bilirsin belki araştır uzun hikaye bide o adam buraya gelecek yine aynı yazardan yazarda genç zaten

1|0
    0|0
  • piraye canan tan konusu aşk töre ve modern hayatın kesişimi çok beğendim ben

1|0
    0|0
  • Ne tür istiyorsun

1|0
    0|0
  • ahmet ümit severim.. beyoğlunun en güzel abisi güzel bir kitaptır kukla da güzel bir kitaptır.. henüz iki kitabını okudum. beyoğlu mükemmel ama :)

0|0
    0|0
  • Türk yazar şartsa; yaşar kemal ve tezer özlü'nün kitapları.

0|0
    0|0
  • Mert Caner-Felaket Tellalı Kırmızı Vosvos
    Ali Lidar-Alengirli Şiirler

0|0
    0|0
  • Çalıkuşu olabilir

0|0
    0|0
  • Kinyas ve Kayra. Mutlaka okunmalı. Hakan Günay. Şiddetle.

0|0
    0|0
  • ben tarih siyaset diplomasi kitapları okuyorum. sen ne okuyorsun bilmediğimden öneremiyorum valla

1|0
    0|0
Yükleniyor...