Kapat

Evrim teorisine inanıyor musunuz?

Evet arkadaşlar evrim teorisi hakkında neler biliyoruz
Ben şahsen mantıksal olarak inanmıyorum
Peki siz? KS ahalisi gelin konusalim saygı cercevesinde tartışalım...

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ınanıyorum kendimden örnek olarak :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• 1|0
    1|0
  • milyarlarca yıldır devam eden bir süreçtir

2|0
    0|0
  • Inanmıyorum adamlar evrimi gözlemek için milyonlarca yıl izlemek Lazım diyor biri de deniyor ki milyonlarca yıl hangi insan gözlemleyecek daha 1400 yıl önce inen kurana inanmıyor milyonlarca yıl öncesine bilimsel kanıt diyor yersen

1|0
    0|0
  • araştırıyorum mantıklı geliyor

2|0
    0|0
    • Araştirmami bitirdim ben inanmiyordum zaten mantıksal olarak sadece kendimi tatmin etmek istedim ve ettim

• Saygili Konusmayi ogrenip gelsen iyi olur

• ne bu tripler.. ne dedim ki

• Saçmalık.

1|0
    0|0
  • Evrim inanılacak ya da inanılmayacak bir şey değildir. Evrim milyarlarca yıldır devam eden bir süreçtir ve inanma yahut inanmama üzerine kurulu değildir. "Dünya dönmüyor." desem de Dünya dönmeye devam edecektir. Evrim de öyle işte.

1|1
    0|1
  • Yeryüzünde Adem ile Havva masalına inanan insanların olması gülünç

2|0
    0|1
    • Maymundan insana inanan insanların olması da rezalet beyin terk

• Aslında sizin maymundan gelip bir turlu evrimlesip maymuna donemediginiz bana daha gülünç geliyor bay @rolex

• Inanmıyorum ama yapılan çalışmalarına saygım var bilimin ilerlemesinde çok etkili oluyor

1|0
    0|0
  • bu dünyanın tesadüfen olmuş olması hurdalıkta çıkan fırtınadan Boeing 747 nin oluşması kadar imkansızdır.

1|0
    1|1
  • Hadi diyelim var insanin bir alt formu nerde diye sormazlar mi ne kadar salaksiniz

1|0
    0|0
  • İnanmıyomda porofil resmin? ne ayaksın kızım sen

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum, saçma geliyor.

1|0
    0|0
  • inanmıyorum ilk insan hz adem

1|0
    0|0
  • Asla inanmıyorum benim neslim insandan geliyor isteyen neslini maymundan getirsin karışamam :)

1|0
    0|0
    • İnananlar belki de gelmiştir :)

• Getiren çok kelli felli koca proförler bile maymundan geldiklerini söylüyor vermeyince mabut neylersin mahmut hesabı işte iman hidayet işidir her kula nasip olmuyor halimize şükredelim şükretmeyi bilmeyenlerin olduğu bu dünyada :)

• Sonumuz hayrolsun :)

• Bu yobazlar genelde inanmazlar zaten :o

i2.kym-cdn.com/.../a71.gif

0|0
    0|1
  • m.facebook.com/story.php

6 dakikada evrim teorisi :o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sülündüm bir gecede böle insna oldum :DD

1|0
    0|0
  • Olaya maymundan geldik olarak bakmayınca mantıklı geliyor. Adam sadece maymunla insanların ortak genleri olduğundan bahsediyor^^

1|0
    0|0
  • Bilimsel bir teoride inanctan bahsedilmez. Destekleyen ve desteklemeyen bulgular vardir. Okunur, tartışılır, yanlislanabilir, yeni calismalar yapılabilir vs vs. Ne bu din mi inanıyor sun inanmiyoraun ayrimina gitmissin

0|0
    0|0
    • Mantıksal olarak inanmıyorum canim :) arastirdim

• Maymunu ornek verdim canısı :)
      Evrim denilince akla ilk gelende budur bebeğim

• Degildir aklina once maymun gelen genelde dindar insanlar. Alg olmasi lazim aklina gelen ilk seyin. Sen biraz daha okuma yap bence ;)

• yer çekimine de inanmazsınz siz kesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...