Nedir bu Fight Club çılgınlığı?

helena bonham carter efsane film yapar ve ben izlemem mi dedim ve izledim geçen yıl. tamam güzel ama bunun neresi bu kadar etkileyici en çok neyinden etkilendiniz?

Nedir bu Fight Club çılgınlığı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel anlamadığına göre beni gibi özenti ergen değilsin.. İlk 2003 de izlemiştim yani 8 sene önce, o ergenlikle beğenmiştim."Sahip olduklarınız aslında size sahip olur" lan dürrük elinde bir nokia 3510 cep tel. var neyine sahip çıkacaksın...

Ama tortured'in de dediği doğru. Yaş ilerdikçe yaş ilerleyip çalışmaya başlayınca, yavaştan taşlar yerine oturuyor..

0|0
    0|0
    • Ben filmi izleyince sonunu sevmemiş ve filmi anlamsız bulmuştum. Ama sonra oturuyor bir de dehşet müzikleri var. Bu arada filmde kritik bir ironi de var. Arzu edilen erkek modeli betimleniyor ve filmde "bana tapma kendin ol" diyor ama filmden etkilenenlerin çoğu o tapılan kişi olma hevesinde oluyor. Zaten film ciddi ticari meta oldu. En son Brad Pitt yüzbinlerce dolara diş yaptırınca "yerim senin Dövüş Klübü'nü" dedi :))

• Ve itiraf ediyorum. Laptop'umun mouse pad'i Fight Club :)

• haklısın, hatta "bir erkek sence bunun gibi mi olmalı" diye gucci reklamındaki adamı gösteriyordu(belkide efemine eleştirisiydi ancak kaslıydı).. oysaki bradtteki adonisler almış başını gitmiş.. dünyada adonis kası çılgınlığı varsa bu film yüzünden.

Issız adam'ın hollywood versiyonu, filmden çıktıktan 3 gün sonra taşıt kredilerine, cep telefonlarına vs. bakmaya devam ediyorsun:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Helena Bonham Carter'ı da nerden duyduysa.

2|1
    1|0
  • Antikapitalist değilsen filmden bir şey anlmazsın tabi, eğer öyleysen bu film senin kutsal filmin olur.

0|1
    1|0
  • Takım elbise giyip plazada çalışınca bayağı etkiliyor :)

0|2
    0|0
  • Bazı şeyleri anlamak için içinde bulunduğun durum yaşayış tarzın yaşadıkların önemli noktadır. Herkes her filmi sevme zorunda değildir..Herkes herkes gibi düşünce hayat basit ve çekilmez olur.. Hoş böylede pek çekilebilir değil ya :D

0|0
    0|0
  • Tamamen anarşist bir film. Ve insanın modern çağa sövdüklerini almış harmanlamış gözümüze sokmuş. Kitabını okuyup filmini izlediğinde daha da bir etkileyici oluyor. Filmin etkileyici olmuş olmasının en büyük nedeni diyalogların çok sağlam olmasıdır bence.

0|0
    0|0
  • Eğer şimdiye kadar, bir yerde çalışmamışsan, hiç patronun tarafından ezilmemişsen anlamazsın

0|0
    0|0
  • Filmde sosyal mesaj var aslında dikkatli izle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kere daha izle farkli acilardan bakarak,dusunerek oyle komedi filmi izler gibi yayilip bos bos izleme.

0|1
    1|1
  • konu muhteşem. modern çağdaki yalnızlığı çok güzel işleyen bir film. eee filmin sonunda da vayyy anasını dedirtiyor. Daha ne isterki insan bir filmden.?

0|1
    0|0
  • hicbirseyinden etkilenmedim kendi adima sadece guzel bi filmdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...