Gizli kameralar sizi de rahatsız eder mi?

gizlice senin kaydının yapılması gibi bir durum değil..hani vardır ya işyerlerinde patron beyin izlediği.alışveriş merkezinde.bir süpermarkette.üstte köşede tam tepende.aslında gizli olmayan.ama gizlice izlendiğin.ve bazen poponu kaşırken burnunun içini severken son anda farkettiğin.rahatsız olurum ben.ve el sallarım onlara gizli değil.alenen. ya sizin düşünceleriniz? Gizli kameralar sizi de rahatsız eder mi?

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• iş yerlerinde veya avm'lerde tuvalete girerken bile kontrol ediyorum ne zamandır sağda solda kamera var mı diye. takıntılıyım evet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ee tabi hafif bi rahatsızlık olur ama olan olmuştur hem ben öyle yerlerde popomu kaşımam ya da burnumu karıştırmam.

0|0
    0|0
  • pek umursamam ama izlemesi çok zevkli :D

0|0
    0|0
  • rahatsız olmam çeke dursunlar

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ve kontrol kameralarını gördüğümde garip hareketler yapmaktan kendimi alamıyorum hi hi hi .D

0|0
    0|1
  • Yersiz yerlere koyanlar var bunu sevmem işte.

0|0
    0|0
  • gıcık kaparım.

0|0
    0|0
  • aynen dedğin gibi olur olmaz yerim kaşınınca kameranın görmediği bi yere geçerim ve işimi görürüm ^^

ama öyle bi durum olmayınca kameralara herhangi bi hareket yapmadan tutamam kendimi özellikle arkadaşın söylediği gbi kokulu öpücük yollarım :D

0|0
    0|1
  • wc ve giyinme kabinlerinde kontrol ederim acaba gizli kamera varmidir diye, onun disinda pek önemsemem.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam, açıkçası aklıma da gelmez ama ne zaman bir soyunma kabinine girsem gözlerim her tarafı tarar.

0|0
    0|0
  • güvenliği sağlamak için kullanmak zorundalar. aam dediklerin bana Will Smith'in Eyalet Düşmanı filmini hatırlattı bana. Özel hayatın gizliliği konusunu çok güzel işleyen bir filmdi.

0|0
    0|0
  • bazen öpücük yolluyorum..izleyen gariban sevinsin..:)

0|1
    0|1
  • Ben rahatsız olmam :))

0|0
    0|0
  • Kabinlerde çok rahatsız olurum acaba kamera var mı diye takıntı oldu herde kamera

0|0
    0|0
  • Gizlenmeyen gizli kameralar desek yanlis olmaz :)))

Ben onlari gordugumde yaramazlik yapiyorum :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Yahu bir kere popom bir kaşındı :))

kameraların görmediği bir kör nokta bulup kıçımı kaşıyana kadar öldüm ya..

lanet kameralar her yerdeler.

araba içinde sevişme konusunda da çok sıkıntı yaratıyorlar :))

0|0
    0|1
  • istanbul artik metropol BBG evi gibi her yerde izleniyoruz

trafikte, alisveris merkezlerin, ofislerde, sokak ve caddelerde

tek mahrem yerimiz evimiz kaldi onuda gizli istihbarat uydudan izliyor

telefon konusmalarini soylememe gerek yok sanirim

kim rahatsiz olmaz ki bu durumdan

ama bu duruma uyum saglamaya calismaktan baska caremiz de yok malesef :)

0|0
    0|0
  • yıllar önce izlediğim ''the truman show'' filminin bi kaç 5 yıl sonra hayatımıza uygulanacağından adım gibi eminim..

sözde güvenlik adı altında utanmasalar wc'lere dahi kamera koyulacaktır..

paranoya halini almış bir durum bende sürekli takip halindeyim özel alanlarda kamera varmı diye..

birde bunların kişisel olanları vardır ki allah muhafaza bu sapıklara denk gelmeyin.

yok,kalem kamera,yok anahtarlık kamera,yok böcek kamera,her türlü alanda mahremiyetinizi kayıt alabilecek sapkın insan sayısı mevcut.

aman dikkat dedeler.

0|0
    0|0
  • insan ister gizlice izlenmesin ama mecburen izleniyoruz. onlarda keyfine izlemiyordur bizi :). he şöyle birşey var tabi kamerada seni izlese bile ses kaydı yapamıyor hiçbir kamera. bu kanun dışı birşeymiş güvenlik kameralarının ses kaydetmesi yasakmış en azından olumlu yanından düşün sevgiline, eşine özel birşey söylediğinde seni duyamazlar :)

0|0
    0|0
  • Hayatımı onları kontrol ederek yaşamıyorum. İlk zamanlarda yeni bir şey gibi geliyordu ama artık ağaç ya da bina gibi sıradan bir şey oldu.

0|0
    0|0
  • Elano süpersin BURUN İÇİNİ SEVERKEN ya..

0|0
    0|0
  • Gizli kameralar insanları rahatsız eder.Fakat insanlara güven olmadığının en büyük belirtilerindendir.Çoğu zaman çok büyük yarımları olabiliyor.Benim kameralardan yana pek bi sıkıntım yok utanılacak bişey yapmadığım için.

0|0
    0|0
  • aslında bu ozel hayatın gizliliğini çiğner,yanlıştır

0|0
    0|0
  • Özgürce burnumu bile karıştıramıycaksam, butun kameralara hayır.

0|0
    0|0
  • Ben rahatsız olmuyorum cünkü gizli kamera adı üstünde olup olmadını bilmiyorum :))))

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam. Aynen bende Turist Ömer selamımı çakarım.

0|0
    0|0
  • hiç etmez

0|0
    0|0
  • hem de çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...