Kitap yazmak isteyen ve yazar olmak isteyenler ?

Nasıl bir kitap yazmak istersiniz ?

Yazarlık sizin için ne anlam taşıyor ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ben romanımı 2010 da yazmaya başladım. heem de bu yeteneğimi bir tesadüf sonucu keşfettim. öretmenimiz bizden kısa bir hikaye yazmamızı istemişti ben de yazdım. öğretmenim çok beğenmişti ve sözlü notuma yüz vermişti. o şekilde kendime güvenim geldi ve yazmaya başladım. tabii ilk yazdığımda acemiydim noktalama ve yazım yanlışı, anlatım bozukluğu yapmamaktan ve olay örgüsünü bulmakta zorlanıyordum. ama ikinci romanımda kendimi biraz daha geliştirdim. sonra aklıma yeni yeni roman konuları geldi ve kendime roman plan defteri edindim. bununla birlikte bir roman daha yazmaya başladım. şimdi yazdığım sorunlarım çok azaldı ve roman yazmaktan hiç zorlanmıyorum... yani yavaş yavaş adaylıktan yazarlığa yöneleceğim inşallah...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ben tarihçi olmayı ve arşiv karıştırmayı çok isterdim.yazacağım kitaplarda bu yönde olurdu kesin.ama gel görki tarih olup gitmekten başka bir şey görünmüyor gelecekte.

0|0
    0|0
  • Sevgilimden mektupları yazmak kaleme dökmek isterdim.

0|0
    0|0
  • 1 yıl öncesine kadar kitap yazmayı çok istiyordum ama yazmaya tam olarak başlayınca hiç düşündüğünüz gibi ilerlemiyor. 50 sayfa kadar yazdıktan sonra silmiştim herşeyi, sadace hevesmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...