Hayattan soğudum. Durup dururken içim daralıyor.

hayattan soğudum, insanlardan soğudum, sanki hayata küstüm, barışamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. İstanbul'dan kaçmak istiyorum burası beni daha kötü yapıyor..Uzun süredir eve kapandım dışarı çıkasım yok ne yapabilirim arkadaşlar..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende tam dediğiniz durumdaydım evden çıkmak istemiyordu canım zatn öyle pek arkadaş çevremde yoktur btün gün pc nin başında otururdum ama tak etti artık düşündümki tam gençlik yıllarım nie evde heba ediyimki dedim ve canım istemeye istemeye oraya buraya gitmeye başladım hayatıma biraz sosyallik kazandırdım.sana şu kadarını söyleyim tamamen psikolojik git gez dolaş canın istemese bile inadına dolaş inan ben şuan çok rahatım yaşadığımı hissettim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendine dert edin ki canının sıkıntısı geçsin en azından bi meşgale yani... rahat batar insana bunalım kastırır

0|0
    0|0
  • kızım cevam sorunun içinde zaten eve neden kapanıyorsun yokmu arkadasın falan yoksa bile edin bence

0|0
    0|0
  • içiyon esrarı oturuyon evde mi:) amaaan salla evde durmanında güzellikleri var. vakti geldiginde düzelirsin zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de aynı durumdayım hiç evden çıkmıyorum.sıkı can iyidir,seni kocaya verelim gibi espiriler hiç yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Tek çözüm sensin.Kendi değerini bilip öyle yaşamalısın.

0|0
    0|0
  • rahat batiyodur bi yakinin ölsün yada saqliqin bozulsun o zaman qör durup dururken kendine dert aramanin ne demek olduqunu

0|1
    0|0
    • keşke gizli cevap vermeseydin... ama gercekten güzel bi cevap... sana 10 tane artı veririm ama 1 hakkım var...

• saol.. şükretmesini bilmek lazım sağlıgın yerinde olduktan sonra ve yakınların aşılamayacak sorun yoktur en azından kendi kafanda..ama hiç sorunu yokken sebep yokken kendilerini zorla sıkıntıya sokan insanlar görünce insan tepkisiz kalamıyor.

Yükleniyor...