Profil fotoğrafınızı nasıl seçiyorsunuz?

Dikkat ettim de sitemizde ilginç profil fotoları var. Göz, dudak, sigara içen kadın, güzel kadın, yakışıklı erkek, amblem, çizgi film karakteri vs.

Kullandığınız fotoğrafı neye göre seçiyorsunuz merak ettim. Ve neden kendinizi o fotoğrafla özleştiriyorsunuz. Vardır elbette bir hikayeniz diye tahmin ediyorum. :)

Güncellemeler:
ee yeni moda ne olacak bu durumda ne dersiniz? :D
Hepimiz göz mü olacağız yani:) Gözler yarışacak ama ne konuda bakalım:) Kabul edenler acilen birer göz fotoğrafını koysun akşam gelenleri şaşırtalım göz olmuş her yer diye:D
Ben de göz göz oldum:)

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudumuzu kaplayan deri denen organ, bizim şeklimizi, şemalimizi, güzelliğimizi/yakışıklılığımızı, dış görünüşümüzü; dolayısıyla insanlarda (özellikle karşı cinste) uyandırdığımız ilk intibayı, beğenilip beğenilmemeyi, bireysel ve toplumsal tatminiyetimizi, kısacası mutluluğumuzu belirleyen en önemli faktörlerden biri. Kim ne derse desin, dünya güzellik ve rekabet üzerine kuruludur ve bu bakımdan adil değildir. Ama hepimizin derisinin altından aynı şey var, kaslar, iç organlar, kemikler... Profil fotoğrafımda şunu demek istiyorum; ne kadar güzel olsan da kas, kemik ve organ yığınından ibaret olan bir organizmadan başka birşey değilsin sonuçta. Bir sıkımlık canın var. Bir de merak ediyorum, içinde bir yerlerde gerçekten sana özel birşeyler var mı? Mükemmelliğin timsali olan şu gözler, dudaklar, saçlar ve tenden başka sahip olduğun birşey var mı? Seni görmek bana yetmiyor, sana baktığımda vücudunu, dış görünüşünü delip ruhunun ve bilincinin derinliklerine ulaşmak istiyorum; çünkü biliyorum, orada tüm korkularıyla, yasaklarıyla, zavallılıklarıyla, muhteşemliğiyle, büyüleyiciliğiyle, nadideliğiyle, sırlarıyla birlikte benliğinin özü var. Ona ulaşmak istiyorum. O öz ne kadar değerli?

1|1
    0|0
    • Çok güzel bir cevap olmuş, teşekkür ederim, açık ara en iyi cevap seninki oldu.

• Anlattıklarım, anlatmak istediklerimin yanında hiçbirşeydir, sadece bu kadarını becerebiliyorum. :) Ben teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizi öldürdüler zamanında. Üzerinden çokda zaman geçti. Yıllaaar yılar. Cesedimiz çürüdü gitti. Kemiklerimiz kaldı. Onun için beni en çok iyi güzel betimleyen resmi koydum...

0|0
    0|0
  • Şu anda modaya göre seçiyorum. Malum "göz modası" :))))

1|0
    0|0
  • Göze göz, dişe diş :)

0|0
    0|0
  • Gözümüzün nuru :)))

0|0
    0|0
  • Ben bir kerecik seçtim öyle kaldı yaa :(

1|0
    0|0
  • Bu soru gelene kadar profil resmimin ne olduğunu bilmiyordum baktım gördüm ve muhterem site yöneticilerimizin uygun gördüğü resimle devam ediyorum...saygılar :)

0|0
    0|0
  • biraz daha gözlerden devam edelim. sonrasında da ilginç fikirler için bi anket yapılabilir

1|0
    0|0
  • genel trende göre

şekil 1.a :)

1|0
    0|0
  • garfield, kendimle özleştirilcek pek bi tarafı yok ama belki biraz üşengeçlik olabilir ama en çokta onu seviyorum ondan koydum =)

0|0
    0|0
  • fizy bu fikri bizden çalmış olmalı :)

0|0
    0|0
  • gözünüzü seveyim :)))

0|0
    0|0
    • goz nasil sevilir ki, dize de yatirip oksanmaz ki sac gibi :D

• kesinlikle kördür şimdi o adamlar :)

• hehhe sagol :D goz cikarmasi gibi bir eylem gerceklestirmeyi planladigimi sanmiyorum ama sonuclar tartisilir, arastirma yapmak lazim:p

• bu gözler falan çok saçma geliyor bana one ya öyle.

benim resmim hayranlık duyduğum güreşçi...

0|0
    0|0
  • özendiğim kişiliğin resmini koyarım genelde

1|0
    0|0
  • en hoşuma giden beni anlatan... yok ya hepsi palavra en seksi göründüğüm resmi seçerim.

0|0
    0|0
  • benimkisi chuck palahniuk un choke(tıkanma) kitabının kapağı.çok sevdiğim bir kitap...

0|0
    0|0
  • mazda RX8 birgün kullanacağım makina birgün,umuyorum,yani ne bilim inşallah işte :(

0|0
    0|0
  • facebook resimlerimden rastgele sectim :D

0|0
    0|0
  • Kapışalım mı?

0|0
    0|0
  • gözlerinizi çekin korkuyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16