Tüyap Kitap Fuarına gidecek misiniz?

Dün kitap fuarı başladı. Gidenler neler düşünüyor?

• Tabii ki. Kaçar mı?
    56% (5)45% (5)50% (10)Oy Ver
  • Belki
    33% (3)55% (6)45% (9)Oy Ver
  • Kitaplardan benden uzak dursun
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gittim bile
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene gidiyorum bu senede hafta içi bir gün bir de hafta sonu birgün gideceğim hafta sonu Hıfzı Topuz için imza gününe gideceğim =) Hafta içide rahat rahat alışveriş yapmak için, geçtiğimiz seneler wilbur smith, jean christophe grange vb.. dünya çapında yazarlar gelmişken bu sene imza günleri çok zayıf kalmış gibi gözüküyor. Öte yandan artık hiç bir avantajı yok kitap fuarının eskiden ciddi indirimler oluyordu %50 ye yakın şimdi genelde %20 lik indirimler mevcut hal böyleyken internetten kitap almak çok daha mantıklı, birde hafta sonları geçtiğimiz senelerde mahşeri andırıyordu içerisi, insanlar gezmeye geliyordu, evet güzel ama kitap alacaklar için çile adım atılamaması. Geçen sene bir ilkide gerçekleştirdiler =) imza alanlarını ayrı salona aldılar ki geçen seneden önceki sene hiç unutmuyorum cem yılmazın imza günü vardı tam bir rezaletti uçsuz bucaksız kuyruk oluşmuştu 3 lü 4lü ve tüm yolları ve yayın evlerinin önünü kapamıştı kuyruk :))

Bu sene giden biri varsa avcılar metrobüs istasyonu yakınından hala iette tüyap otobüsleri kalkıyor mu? Metrobüs tüyapa kadar gidecekti bir ara ne oldu o hat işliyor mu faaliyete geçti mi? :) Bu kritik bilgiyi teyit edebilecek biri varsa çok sevineceğim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gitmek istiyorum ama vizelerim var. İstanbulda trafik malum, hem oraya girersem aylğımın hepsi biter :) Çok bahane buldum ama zamanım olursa kesinlikle uğrayacağım :D

0|0
    0|0
  • Fırsat yaratmaya çalışıyorum... Tek başıma gideceğimi sanmıyorum, teklif gelirse giderim...

0|0
    0|0
  • Mahşer yeri gibiydi Pazar günü. İnanılmaz bir yoğunluk var ama bana kuru kalabalık gibi geldi. Olayla alakasız tipler görebilirsiniz. Zira biz bu kadar kitap okuyan bir millet değiliz ne yazıkki...

Çok büyük indirimler beklemeyin hatta bazı yayınevleri normalin üstünde fiyatlar koymul (YKY)

En büyük indirimler çizgi roman standlarında. Özellikle "uykusuz dergisi" standı görülmeye değer. Fuara özel bir sürü ürün koymuşlar fiyatlar da çok iyi.

0|0
    0|0
  • dini kitapları salonun en ortasında sergilemeye, tübitağı vs kenara attıklarından beri kitap fuarlarına gitmiyorum, gitmeyeceğim.

1|0
    0|0
  • bi ara gidip en az bi düzine kitap çalmayı düşünüyorum,ayrıca güzel söyleşiler var,katılabilirsem onlara da katılıcam

0|0
    0|0
  • Ankara'da olmasam kesinlikle giderdim.. İstanbullular bunu değerlendirmeli...

0|0
    0|0
  • yakın olsaydım asla kacırmazdım biri iki sefer gitmiştim daha önce ama istanbulda oldum zamana denk gelmişti...bence fırsatı olanlar ihmal etmesin ...

0|0
    0|0
  • gıtmeyı cok ıstyorum ama durum musaıt deıll yaa..

0|0
    0|0
  • birliktemi gitcez hayırdır

0|1
    0|0
  • zaman bulursam kesin gidicem ciddi anlamada ucuz oluyor kitaplar

0|0
    0|0
  • yeğenimle gitmeyi düşünüyorum bakalım belki haftasonu...

0|0
    0|0
  • fırsat bulsam gidicem.geçen sene gitmiştim

0|0
    0|0
  • yok ben gidemem bu aralar

0|0
    0|0
  • ben gidicem beraber gidebiliriz

0|0
    0|1
  • orda kitap çalmayı çok isterdim

0|0
    1|1

0|0
    0|0
  • Tabii ki. Kaçar mı?

0|0
    0|0
  • Gidecegim. Net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben dün oradaydım da bu sene çocuk edebiyatı olduğundan pek bi olayı yoktu gülten dayıoğluna el salladık bi işte bizim gittiğimiz saatlerde başka biri de yoktu, romanlar yine pahalı ama şiir kitapları ucuz oluyor, attila ilhan, cemal süreya falan doldurduk biz :))

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın eşi Esrar-i Beka adlı Abdulhamitle ilgili bir roman çıkarmış. Gidicem, imzalaticam, fotograf cekilcem, cay icicem :) laflicaz :)))

0|0
    0|0
  • nerede başlamş benim dünyadan haberm yok ya:/

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • nerde bu fuar

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal gidebilirim öğrencilere bedavaymış zaten

0|0
    0|0
  • Gitmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • kısmetse en yakın zamanda..gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • olsa da gitsek

0|0
    0|0
    • herhalde bir bavul alırdım yanıma alacağım kitapları taşıyabilmek için :) doymuyorum doyamıyorum kitaba bambaşka bir tutku bu bilenler anlar beni yalnız

Yükleniyor...