İstanbul'da gezilebilecek kültürel yerler ?

İstanbla 1 aylığına geleceğim fakat nereleri gezmeliyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Topkapı sarayı

haliç-sütlüce'de - MİNİATÜRK

topkapıda - PANAROMA 1453

eminönü güzeldir bi balık ekmek yersin

ortaköye geçer bi kumpir atarsın ordan bebek sahile ver kendini al sahil boyunca

dolmabahce sarayı

Sultanahmet 'te Ayasofya Müzesi

Beşiktaş'ta Yıldız Sarayı

Üsküdarda Kız Kulesi - vs vs ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O kadar cok ki.. 1 ay boyuna epey yer gezersin.

nerede kalacaksın?

1|0
    0|0
    • beşiktaş

• İstanbullu değilim orasını bilemem. adlarını yazsaydın iyi olurdu dedim o kadar :/

• zaten bilmedigin icin sordun. ben de sana gezilecek yerleri saydım. oraları gezsen yeterli sana. orada tarih var zaten. ve sana tek tek isimleri yazamam gittikce görürsün. dedigimi yap pisman olmazsın

• Türk İslam Eserleri Müzesi

1|0
    0|0
  • istanbul kültür başkenti seçildi o kadar çok yer varki anlatmayla bitmez tarihin dokusunu kokusunu doya doya yaşa her metrekaresinde tarih var en basiti topkapı sarayı dolmabahçe ayasofya yerebatan sarnıcı galata kulesi istiklal cad. yeterli gelir galiba :)

1|0
    0|0
  • süleymaniye'deki kurufasülyeciye uğra,ortaköyde waffle ye,pier loti'de kayfe iç,kadıköy barlar sokağında bira

1|0
    0|0
    • hepsini yaptıysan helal olsun :)

• bir beşiktaşlı olarak,yıldız korusunu nasıl unuturum,haftasonu kalabalık oluyor ama uyarayım,ha bi de tophane'de nargile kafelerde bir nargile tüttürüp,istanbul modern'e uğrayabilirsin

• teşekkrler :)

• İstanbul Arkeoloji Müzesi

1|0
    0|0
  • istanbul bu konuda oldukca zengin bir yer neresini gezersen gez hepsi ayrı bir zevk veriyor ...tabii öncelikle tarihi olarakmı nereleri gezmeliyim soruyorsun ...yoksa eğlence ve doğal açıdnamı soruyorsun ..tarihi olarak arkeoloji müzesini mutlaka gezmelisin derim...

1|0
    0|0
    • ikiside olur. istanbul'a geliş amacım sadece gezmek

• aya yorgi kilisesi gerçi kışın güzel olur mu bilmiyorum ama harika bir yer link

1|0
    0|0
  • topkapı sarayı

ayasofya

yerebatan sarnıcı

dolmabahçe sarayı

1|0
    0|0
    • +1 birde turistik gezi otobüsleri var hava güzel olursa ona bin

• sevmiyorum öyle tek tabanca daha rahatm ben :D

• Fatih ilçesini gezdiğin zaman İstanbul'u gezmiş olursun zaten;)

0|0
    0|0
    • duymuştm fatihi de ne alaka

• hayırdır birader göz kırpmalar ;) ne ayak böyle kırpıp durmuşsun tikli misin sen ?

• Gizli kullanıcıymışsın bana eyvallah:) ;);););););););););)

• napçan istanbulda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...