Türkiye'de en çok gezmek istediğiniz yer?

Merhaba, arkadaşlar Türkiye'de en çok gezip görmek istediğiniz yer veya yerler nereler ve neden orası. Gezi için sizin önereceğiniz yerler var mı ? İlginiz için teşekkürler :)

0|0
1210

En İyi Erkek Görüşü

• Organizasyon işi yaptım sıralarda çoğu yeri gezdim ama şuan tek gitmek istedim yer memleketim olan rizeye gidip o miss gibi havayı ıcıme çekmek,gitmeyenlere şiddetle öneririm isviçre vs hikaye karadeniz samsundan başlayan artvine kadar gidin doyamazsınız.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• ankara hayvanat bahçesi kanka...

0|1
    0|0
  • mardin ve trakya illeri

0|1
    0|0
  • karadenizi gezip dolaşmak isterim birde nevşehir

0|1
    0|0
  • Maraş'a gitmek istiyorum. Nedendir bilmiyorum. Aslında biliyorum da neyse. :) Gidip bir dondurma yiyip geleyim diyorum. Nasıl fikir iyi mi?

0|1
    0|0
    • Maraşa gittim ama spor amaçlı gittiğim için fazla gezemedim. Fakar bende sadece dondumasını yemek için bi daha gitmek isterim... İyi bir fikir fakat gezicek yerleri nereler var ki ?

• Bilmem hiç bir fikrim yok. Gitmek istememin tek amacı aşık olduğum vatandaşın maraşlı olması. :)

• HHmmm, değişik bi amaç :D

• Ben tamamen Türkiye turu yapıp her yörenin yemeğini tatmak istiyorum.. İstanbul'dan başla Hakkari'ye kadar 81 ilimizi gezmek.. İnsanlarını tanımak, oraların güzelliklerini görmek.. =)

0|1
    0|0
    • Onu herkes ister ama bi tanesinin yeri ayrı olması gerek en çok merak ettiğin veya ilgini çeken veya herhangi bişi ?

• Gitmediğim yerlerden Batman'ın taşlardan evlerini çok merak ediyorum .. :)

• Gerçekten hiç akla gelinmeyecek bi yer söyledin oda güzel :)

• MANİSA ve marmarise gtmek isterdim

0|1
    0|0
    • Güzel yerler peki neden oralar? Bi nedeni veya sebebi var mı? Yoksa sadece merak mı ?

• haklısın görmek gerek o güzellikleri :)

• kesinlikleeee :):) pişman olmayacağının garantisini verebilirim :):)

• çanakkaleyi görmeyi ve gezmeyi çok istiyorum

0|2
    0|0
    • Orası sadace sana değil, gitmeyen ve giden herkese bir daha gitmek nasip olur inş :)

• inşallah, ben 3 defa gittim 2'si gezmek amaçlı ama insan bi daha.. bi daha gitmek istiyor :)

Sende istediğine göre, sana nasip olur inşallah o zaman :)

• inşallah :)

• bence en güzel gez gez bitmeyen, doyumsuz şehir İSTANBUL

0|1
    0|0
    • Sadece İstanbul'la mı kısıtlıyorsun gezmek için kendini ?

• Trabzon'u çok merak ediyorum

0|1
    0|0
    • Güzel bi şehirmiş :)

Nasip olur inş gitmen bi gün sanada :)

• trabzonda yaşıyorum ve trabzon mükemmel bir yer;) kesinlikle görmeye değer;)

• Karadeniz

0|1
    0|0
  • karadeniz..

0|1
    0|0
  • Trabzon.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...