Ahmet Kaya sevenler?

Evet öncelikle, kişiliği, siyasi görüşü ve kimliği beni ilgilendirmiyor. Ama şu bir gerçek, sesinden etkilenmemek mümkün değil. Öyle içten öyle derin söyleyen bir sanatçı ve her türküsü beni benden alıyor. Ama en çok etkilendiğim bu olsa gerek:

-Göğüsüm daralıyor, yüreğim kanıyor. Olmasaydı sonumuz böyle!-

Sizin için en çok anlam taşıyan türküsü hangisi? :)

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Severim :)

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    1|0
  • Sevmek az bile

1|0
    1|0
  • Kum gibi kendim söylemeyide çok severim dün bir tane kayıt bile attım buraya

1|0
    1|0
  • Şarkıları güzel

1|0
    0|0
  • uçurtmam tel örgülere takıldı

1|0
    1|0
  • Hoşçakal iki gözüm.. Ne kadınlar sevdim.. Doğum günü.. Ne diyarbekir anladı beni nede sen.. Artı hepsi 😊

0|0
    0|0
  • Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu.. hep sonradan

0|0
    0|0
  • hemşerim tabi severim

1|0
    1|0
  • Severimmmm, saatlerce dinlerim

1|0
    1|0
  • kaba görgüsüz cahil sürekli terleyen kıllı itici ayrıca daha güzel söyleyenlerde var. Bence fazla büyütüldü şişirildi sözde aykırı müzik yapıyordu sözde devrimci sözde solcu sözde entel çağdaş aydın ezilmişlerin yanında sözde semboller :D

1|0
    1|0
    • sırf tepkileri ölçmek için öyle yaptım yorumum aslında iyi bir insan olduğunu biliyorum ama bugün pkklı pisliklerin onu ve deniz gezmiş gibi Türk ve kendisini Türk hisseden milliyetçi bu insanları kullanmalarından dolayı imaj kaybediyor :)

Kızlar Ne Diyor 10

• kum gibi. yeri ayrıdır bende o şarkının

1|0
    1|0
  • Nerdeyse her sakisini seviyorum, ayirt edemiyom hepsi guzel ama Safak Turkusu klasiktir ya

1|0
    1|2
  • 1|0
    1|0
  • Sesi güzel.

1|0
    1|0
  • soyle..

1|0
    1|0
  • ahmet kayamı? tabiki aşıgız <3

1|0
    1|2
  • Hep sonradan

1|0
    1|0
  • hayranıyım.. nerden bileceksniz & dardayım

1|0
    1|0
  • kişiliği beni ilgilendirmez şarkılar çok güzel

0|0
    0|0
  • Benim ırkına atama serefsiz diyen, asker abilerimi öldürenleri savunan, bebek katilini özlediğini söyleyen birini dinlemek mi asla. Bunlar da seni ilgilendirmiyorsa artik. Agziniza edeni basinizin ustunde tasiyorsunuz resmen. Sehit analarinin ahi sehit cocuklarinin goz yaslari sizi hic etkilemiyor demekki neyse...

0|1
    0|0
    • Gizli olmadan yazsaydın belki cevap verirdim sana ama hiç değmezsin. Yukarıda Yazdıklarımı okumadın galiba? alakasız şeyler yazmayın lütfen, herşeyi geçin sadece öldüğünü düşünün. Ölmüşün arkasından böyle şeyler yazılmaz, hiç kimse bir insanın içini göremez, düşüncelerini bilemez.
      https://m.youtube.com/watch?v=am4wUWx6M3w

• Videolari var l*n . Biz Apoyi ozledik diye bas bas bagiriyor. Konserinin kapisina Türkler ve itler giremez diye yazdiriyor, Turkiyeden bahsederken arabam serefsizlerin ulkesinde kaldi diyor ve daha niceleri. Iyi ki gebermis o zaman. Soylediklerini bile bile dinleyen gozumde vatan hainidir. Atana serefsiz diyeni nasil dinlersin ya? Apo kim? Binlerce askerimixin insanimizin en kotusu gunahsin bebeklerin katili. Hadi sarkilarini dinliyorsun bu videolarini da izledin mi? Anana kufretse yine boyle mi kalacaksin? Ben sehit ailelerinin icindeydim acilarini ben gordum, ben yillarca bunun korkusuyla yasadim. Kimse bana sesinden öldüğünden bahsetmesin. Sizin sizi koruyana vatan ugrunda ölene hic sayginiz yok.

Yükleniyor...