Türkiye de şu an yayınlanan en iyi dizi hangisi?

Bana göre Kurtlar Vadisi Türkiye de ki en iyi dizi ama sizinde görüşlerinizi merak ediyorum. Hangi diziyi neden izliyorsunuz?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de iyi bir film yapilamiyor imkanlarda var bilgisayar cagindayiz ama beceriksizler, hayal gücleri sifir.20 Senedir kurtlar vadisi oynuyor ne kadar sacma birsey ve bunu halen izliyorlar. Suanda dersen en mantiklisi, Dirilis ertugrul, seksenler, zengin kiz fakir oglan en azindan insanlar oturdugu zaman birseyler anliyor.20 senedir kursun sıkılıp ölmeyen polati kimse bana savunmasin boyle sacmalik olamaz birde dizinin icine, siyaseti koyuyorlar tamam oldu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim için Leyla ile Mecnun'du. O kadar çok artısı var ki. En önemlisi, Türkiye'de daha önce denenmiş ama bu kadar başarıya ulaşamamış bir projeye imza attılar. Bu yüzden bize - izleyiciye - yeni bir devir gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dizi

0|0
    0|0
  • Türkler dizi yapamıyor çok net.

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi ilk ciktiginda ilk okuldaydim odevlerimi yapmaz o diziyi izlerdim itiraf ediyorum hâla ayni seyi yapiyorum

0|0
    0|0
  • Beni affet ya da deniz yildizi olmadigi kesin ama bilemiycem 😃

0|0
    0|0
  • Kücük gelin😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bncede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Suskunlar vardı. Devletin geçmişini ifşa ettiklerinden bitirdiler. Onun üzerine daha da dizi tanımam.

0|0
    0|0
  • Gerek senaryo gerek görüntü bakımında Poyral Karayel derim, Oğuz Atay'ın Tehlikeli Oyunlar kitabındaki karakterlerin var olduğunu ve klasikleşmiş Türk dizileri kalıbından çıkmaya çalıştığını göz önünde bulundurmak gerek.

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisi bir zamanlar cok iyiydi ama simdi izlemiyom cok bozuldu kardes payi cok guzeldi oda bitti şu an izlemecek cok iyi bir dizi yok zaten

0|0
    0|0
  • kardeş payıydı bitirdiler

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi dahil, hepsi berbat.

0|0
    0|0
  • Diriliş Ertugrul

0|0
    0|0
  • Karadayı.

0|0
    0|0
  • TRT alışılmışın aksine iyi şeyler yapmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar

0|0
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul

0|0
    0|0
Yükleniyor...