Kiliselere niçin (Hristiyan olmayanlar tarafından) müze muamelesi çekiliyor?

Orası bir ibadet yeri. Yahşuah ve Meryem Ana resimleri ve heykelleri olması orayı müze yapmaz. Ama niyeyse Hristiyan olmayanlar müzeymiş gibi onun bunun yanında selfie veya fotoğraf çekiyor.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka camiye girip resim cektiren hristiyan kar var onlar müze diye değil kültürleri yakından tanımak icin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kilisenin fotoğrafı çekilemez mi?

3|1
    0|0
    • Önemli, tarihi, büyükse Ayasofya gibi tamam ama sıradan küçük bölgesel bir kilise işte

• İlginç geliyordur millete, görmemiştir daha önce falan filan.. İlişme çeksinler :D

• Bu kanıya nerden vardınız sadece merak ediyorum?
    Bazı camilerde (Müslüman olmayanlar tarafından) müze olarak görülebiliyor. Dikkat ederseniz gelip gidip fotoğraf çektirenler oluyor içeride? :)

0|0
    0|0
    • İçerideki her Yahşuah ve Meryem Ana heykelciği veya resmi önünde sağında solunda tuhaf ve alaylı pozlar veriliyor.

• Musluman olmayanlar sultanahmette suleymaniyede Ayasofya camiinde cekerken sorun olmuyor heralde senin icin?

1|0
    0|0
    • Tarihi yerlerde tabiki normal ama sıradan bir Katolik kilise işte çekecek ne var?

• Valla kardes ben omrumde bir muslumanin kiliseye girdigini bile gormedim (belgesel veya filmler haric). Ama bu saydigim yerlerin cogunda muslumandan cok yabancilar girip cikiyor. Onlara nasil ki ilginc geliyosa bizimkilere de geliyodur

• Bilmiyorum. Lise son sınıfım, sınıf arkadaşlarımla (aşırı ısrarları üzere) bir pazar gittik ve vötürdüğüme pişman oldum.

• müze olarak görmek yanliş ama başka bir niyetlede oraya gidilmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...