Akrep erkegi olmak neden bu kadar korkutucu?

Arkadaslar konustugum her kiz akrep burcu oldugumu ogrenince uui diye tepki
Veriyor. Ben pek inanmam burclara kotu bir burc mu bu neden boyle tepkiler veriyorlar

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yoo bende akrepim memnunum :)

0|1
    0|0
    • Galiba butun ozelliklerini tasiyorum

• Her sevgilim zor bu insan oldugumu soyluyo sende de oluyo mi

• Benim bir sevgilim oldu hala onunlayim insallah son, yani en buyuk dilegim bu. Bilmem o benim kisiligiminseviyo tuhaf bir karakterim oldugunu biliyo ama mtlu, cnku en onemlisi sadigim, iyi bir dert ortagiyim ve saygiliyim

Kızlar Ne Diyor 6

• eski sevgilin akrepti. çok sorunlu bir tip öyle böyle değil yani. ama nedense vazgeçemiyorum da. yaklaşılmaması gereken insan grubusunuz hacı. arkadaş ortamında iyi hoş dünya tatlısı ama hem kendinizi hem en sevdiklerinizi darmadağın etmede üstünüze yok. beceriksiz misiniz mazoşist mi çözemedim.

0|0
    0|0
    • Evet oyle diyorlar ayrildiktan sonra pisman oluyo karsimdaki. Ama emin ol sadakatte daha iyisini bulamazsjn

• Emin ol bidaha o kadar cok sevenini bulamassin

• kendi gitmek istedi ben bırakmadım ki. onu öyle de seviyordum. yapacak pek bir şey de yok galiba bu saatten sonra :/

• Tek iyi yonun cinsellik okadar diyim ;)

0|0
    0|1
  • kıskançlık, gizlilik, kuşkuculuk, inatçılık, başına buyrukluk. akrep erkegı ıle olmak cok zor bır tane de bnde var ama ALLAH tan ay sonuna denk gelmıste bazı ozellıklerı cekmemıs

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim akrepti cidden zor burçsunuz

0|0
    0|0
  • Ben korkmuyorum nedense

0|0
    0|0
  • akrep erkekleri seks düşkünü diye biliyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• uclarin burcu akrepde ondan. bende akrebim. iyi ozellikleri en iyisi kotu ozellikleri en kotusu

0|1
    0|0
  • arkadaşımi görüşüne katılıyorum, ben de burçlara hiç inanmıyorum ama; akrep burcunun kötü bir namı var toplumda, ben de anlamadım. Kanımca diğer burç erkeklerini falan aklamak için, en başta günah keçisi seçmişler bizi.

0|0
    0|0
  • ne var akrepteee

0|0
    0|0
Yükleniyor...