Kaç yıldır rap dinliyorsunuz?

Örneğin ben doğduğumdan beri kanımda rap var. Annem türkçe popçu babam türkücü idi ben ise tam tersi rapçi doğdum.18 yaşındayım ve hep rap dinledim birazda metal müziğe süre ayırdım. cosef denilen rapper benim çocukluk arkadaşım mesela. sirhot desen bizim mahallede oturuyor sirhotta cezaya sagopaya rapi öğreten adam :) yani kısacası rapçilerin dolu olduğu mahallede büyüdüm heralde bundan dolayıda olabilir :D siz kaç yıldır rap dinliyorsunuz?

Güncellemeler:

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zamandır dinliyorum. Sagopa ile başlamıştım. Şu an Defkhan, Saian, Ados, Do poet, Sansar falan dinliyorum genellikle. Teyzem Eminem hayranıydı biz çocuktuk. Kapıyı üstümüze kilitler Eminem dinlerdi. Biz de Eminem hayranı olarak büyüdük neredeyse. Kadın evli iki çocuğu var hala vazgeçemedi :) Abim konsere gitti mesela demin. Hayırlısı be :D

0|0
    0|0
    • İstanbul avcılardaki konser galiba ais hayki flean arkadaşımda gitti bende para yok diye gidemedim ya :D

• Aynen :) Shark Records'ta çalışıyor arada. O yüzden dergiler, albümler falan beleşe getiriyor bana canım ya :D Her konsere de gidiyor, işsiz :D

• flowart geliyormuş kısacası :D nerde bizde öyle abi

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• 6 yıldır rap dinliyorum. Açıkçası yerinde olmak isterdim. MC'lerle iç içesin. Benim hiç tanıdığım MC falan yok.

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır dinlemiyorum. Bazen bazı sözleri dinledim ama genelde dinlemem
    yaklaşık 10 yıldır metal ve anadolu rock dinleyicisiyim

0|0
    0|0
  • Küçükken internet kafe işletiyorduk. Abim askerdeydi o zamanlar. Nefret- Herşey vatan için çok dinlerdik :D onun dışında Sefalet zamanını çok dinlerdik. Bektaş ve Sırtlan , cash flow felan :D 10 sene olmuştur yani

0|0
    0|0
    • sefalet-olympos dissleşmesini felan biliyorsundur :D

• ts bende kullanıyorum özelden ip atta takılalım senle kafa birine benziyorsun başkan :D

• Lys'den sonra inşallah :D

• 9 yaşumda dinlemeye başladım. Sansar salvo beni bul anne şarkısı falan dinliyoduk :)

0|0
    0|0
  • 17-21 yaş arasında çok fazla dinlerdim ama artık sarmıyo beni

0|0
    0|0
  • Hiç dinlemedim. Pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Lil Wayne ve Tupac ve Rick Ross doğduğundan beri desek

0|0
    0|0
  • 10 yıldır dinliyorum