Arkadaşlar dil öğrenmek istiyorum ama param yok?

yok mudur böyle devlet tarafından karşılanan ücretsiz bir kurs para için kendini geliştirmek gereken kendini geliştirmek için para gereken * ülkesinde

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç sorum var, yanıtlayabilirsen sana yardımcı olabilirim.

1) Dil öğrenmek istiyorum derken spesifik bir yabancı dil mi yoksa herhangi bir yabancı dil mi?

2) Ben Ankara'da 2 senedir ücretsiz ingilizce dersi veriyorum. Genelde yüksek lisans, doktora, doçentlik gibi başvuruda belli YDS puanı sınırına ulaşmak için çabalayıp, Kızılay'daki kurslara gidip puanlarını arttıramayan insanlara ders verdim. Sana gereken bu tarz bir puan mı? Yoksa kabin memurluğu, turist rehberliği gibi sadece konuşma amaçlı mı? (Böyleyse kulaklık ve mikrofona ihtiyacın olacak..)

3)20 yaşındasın, üniversite hazırlık atlama sınavları için yardım lazımsa ciddi bir şekilde yoğun çalışmaya hazır olman lazım. Hazırlık atlama sınavı için yardımcı olduğum arkadaşlarım o süreçte benden nefret ederler (her hafta ödev veririm, üşenmeden satır satır yazdıklarını kontrol edip hatalarını gösteririm, iğrenç bir insanım :D ) Atladıktan sonra ama teşekkür ederler..

Yok eğer sen hiç temelim yok, sıfırdan başlayacağım diyorsan dünyadaki en kolay iş...

0|0
    0|0
    • sanırım harika bir fırsatsın:)
      1) aslında ingilizceye çok ihtiyacım var ön planda ingilizce şu anda ama özellikle fransızca öğrenmek de istiyorum
      2) ingilizce benim için çok önemli çünkü tıp okuyorum gerek okurken gerek de çalışırken çok lazım oluyo
      dediğim gibi kendimi geliştirmek için lazım dil bana. aslında temelim fena değil lise seviyesinde çok iyiydim ama unuttum haliyle. ama ben de bir soru sormak istiyorum gerçekten ücretsiz mi veriyosun :O

• Tabi ki ücretsiz değil... Tıp okuyorsun demek? 30 sene sonra bir hastanede başhekim olduğunda her sene bedava check-up isterim :D (Şaka bir yana zaten 30'uma gelmişim, 60'ımda kesin tansiyon, kalp ne varsa çıkar)

• :D allah göstermesin tabi ama olur da bir sıkıntın olursa masraflarını ben karşılarım :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ücretsiz işten hayır gelmez bu ülkede onun yerine Turizm yerindeysen gir biyere esnaf 2 senede şakır şakır konuşursun

0|0
    0|0
  • Duolingo. com işine yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezlerine git 50 tl dönem ücreti

0|0
    0|0
  • Halk Eğitim merkezlerinde olduğunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• halk eğitimde ingilizce öğretiyorlar ama bildiğin hello yu da unutup çıkıyorsun

0|0
    0|0
    • uykuda yabancı dil öğrenme diye bir şey var çok ama çok tehlikeli yine de çok lazımsa öneririm fbı ajanlarına bu şekilde dil öğretiyorlar ama dediğim gibi uykuda öğrenildiği için şizofrenik rahatsızlıkların olabilir dikkat et

Yükleniyor...