Islami oldugu gibi kabul etmenin zamani gelmedimi artik?

Merhaba.

Her gecen gün Müslümanlar bir masum insanin kanini daha akitiyor, her gün insanlarin , kücük cocuklarin bilem elleri ve kafalari kesiliyor.

Müslümanlara sorsan bunlar Bati ve bilmem kimin oyunlari deyip, gercekleri inkar edecekler.
Islam hicbir zaman Baris ve Hosgörü Dini olmamistir. Islam herzaman ISID gibi terör Müslüman örgütlerin yasadigi gibi olmustur.

Islami terör ISID ile baslamadi, Islamin Tarihi boyunca Fetih adi altina kactane masum kisi öldürüldü, kactane kadin carriye olup Müslümanlar tarafindan tecavüz edildi, kactane cocuk köle olarak alindi.

Ve bunlarin hicbirisi ile Israil ya da ABD ile alakasi yok, bunlari nedeni Islamin ta kendisidir. Bunlarin nedeni gördügüm her kadin bana helal deyip bunun icin Ayet indiren Muhammedir, Ganimetlerin 5de biri benimdir diyen Muhammedir.

Kutsal bilinen ilk 4 Halifeden 3ünü Israil ya da ABD öldürmedi. Bunlarin Müslümanlarin iktidar savasidi.

Artik "Gercööök izlöömm bu degööölll" diye bagiran ve gercekleri kabul etmek istemeyen cakma Müslüman görünce gicik oluyorum.

Sangilim Islam Tarihi savas ve siddet ile dollu degil.

Siz bu konu üzeri ne düsünyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Din din diye dünyanın a... koydular uyduruk antik mısır kaynaklı sümer kaynaklı saçma dinler yetti artık her yerde uydurma olduğunu kanıtlarıyla açıklamama rağmen anlamıyorlar batı ıslami bitirmek istiyormuş salakmi adamlar bitirmek istesin ıslami yaşatmak ister onlar diyecek fazla söz bulamıyorum gün gelecek o aydınlanma çağı yaşanacak dünyada ve bu sacmaliklara nasıl inanmışlar diye gülecek çocuklarımız

0|1
    0|1
    • Sümer ve mısır mış tro dinler tarihi hakkında bilgin yok boş konuşma bilmiyorsun materyalist kafa

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinlerin hpsi bir saçmalık nerde din orda huzursuzluk ateist ülkeler dünyanın en mutlu ülkeleri

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kur'an'ı ana dilinden baştan sona okumuş olan ve İslam'ın doğduğu topraklarda büyüyen IŞİD militanları İslam'ı yanlış anladı, eline Kur'an almamış bayramdan bayrama camiye giden twitter Müslümanları gerçek İslam'ı biliyor..

Vay canına..

1|1
    0|1
    • Arapça biliyorum anadilim alakası yok isid ile İslamın ateistsin fırsat kollama

• aynı kanıda değilin tabiki
    ben Müslümanım elimde imkanlarım var peki neden birinin kafasını kesmedim, neden bende işide terör örgütü gibi bakıyorum , neden dünyada barış olmasını istiyorum.
    Neden Abd den kaçan ya da almanyadan kaçan gençler bbcnin , times meyda kuruluşlarının gündeminde neden bu geçler İşide katılıyor, neden sadece masum halk katlediliyor.
    Allahın bizim tek rabbimiz olduğuna, onun verdiği canı ondan başkasının alamayacağına ben neden inanıyorum. Bize verilen canın bize emanet olduğunu neden düşünüyorum.. Emanetimize kıyamayacağımıza, aslında tek başına bir hiç olduğumuzu nedne düşünüyor olabilir.

Rabbim bizleri inançsız kimselerin safsatalarında, şeytanın vesvelerinden, mason ve pagan inançlarının normal gözüken eylemlerinden koru. Bizleri yolundan ayırma rabbim.

Sizler sadece zor gördüğünüz şeylerden kaçan bir avuç insansınız Allah sizlere yardım etsin

0|0
    0|0
  • Düşünün ki bir kitapta defalarca "tefekkür edin, düşünün" deniyor. Biri de çıkıp "düşünce ve akıl ile bu kitabın yanlış olduğunu ispatlıyorum" diyor.
    Madem düşünce ile yanlış olduğu ispat edilebilen bir kitaptı (bir insan tarafından yazıldı) o kitapta neden "tefekküre önem verilsin ki"..
    Ayrıca,
    ölümü öldürüp kabir kabısını kapatamayan, geçmişin acısını geleceğin kaygısını içinde taşıyan, öleceğini bilen tek canlı olan, nefes alması bile kendi elinde olmayan bir canlının yaratılmış olması kendinden sonsuz derecede kuvvetli bir Zat'ın sanat eseri olması söz konusu iken tüm bunlardan insandaki ve kainattaki sanatlı eserlerden söz etmeyip/edemeyip ispata dayanmayan boş laflarla bişeyler anlatmaya çalışmak "tahsille cahil olmanın" bir örneği olsa gerek

0|0
    0|0
    • Kalp ile düşünün diyor ben kalbimle düşünemiyorum sen düşünebiliyor musun?

• Dini bugün onu yaşayanlar/yaşadığını söyleyenler üzerinden değil ayetler üzerinden hadisler üzerinden konuşmadığımız sürece sadece birbirimizi alt etmeye uğraşırız bu da ne sana ne de bana bir fayda sağlar.
      Işid savaşıyormuş sen şunu yapıyormuşsun ben bunu yapmıyormuşum diye başlarsak bu bizim hayatımızın sorgulaması olur sadece.
      Dediğin gibi Kur'an ve mutabık hadisler ortada ve herkes kabı ölçüsünde bundan nasiplenir. İnşallah ben de dahil sen de dahil herkese doğru anlamak nasip olur Sultan-ı Ezeli ve Ebedi'nin dinini

• Ben bastan beri Kuran ve Hadisler üzeri konusuyorum...
      Bak ne diyorum , git kuran ve hadis oku, kullaktan dolma sözler ile vaktimi gecirme bosuna

• sacmalık yok abd öldürmemişte bilmem ne !

0|0
    0|0
Yükleniyor...