Şarap ile en güzel ne gider ne yenir yanında?

Şarap ile en güzel ne gider ne yenir yanında? önerileriniz neler acaba?

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• Şarap aslında yanlış anlaşılan bir içecektir. Çoğu kişiye abes gelecektir belki ama meyve suyu vucut için zararlı olduğu halde şarabın makul miktarda içildiğinde böyle bir zararı yoktur. aksine çok da yararı var oldugu yapılan calısmalarda ortaya cıkıyor. Zaten Fermante ürünlerin hepsi de böyle değilmidir ? Sirke, Turşu, Kaşar Peyniri vs gibi hepside oldukca yararlıdır. Şarap türüne göre kırmızı et, peynir türleri ve çeşitli balıklar ile beraber içilebilir. Elbette şarabın bağı, yılı, üzüm cinsi, bardağı vs etkenlerde çok önemlidir. Öneri olarak boğazkere, öküzgözü, kalecik karası vs üzümlerden elde edilen şarapların tadları ve aromaları birbirinden farklıdır. Ve yine bilinenin aksine şarabın yanında sigara içmek şarabın aromasını alamayacagınız için pek doğru değildir. Sigara zaten tat alma duyunuzu köreltir. Sadece alkol almak için şarap içecekseniz bu söylediklerimi unutabilirsiniz. afiyet olsun ;)

1|2
    0|0
    • Kim demiş onu abii.O dediğin cennetteki şarap için geçerlidir de o da zaten sarhoş etmez.Birde benim bildiğim insandan insana alkol almanın vereceği zarar değişir.Onun yerine ikame edilebilecek fermante birçok ürün varken ona gerek olduğunu sanmıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 35

• şömine

sevdiğin

ayı postu

1|0
    1|0
    • Birde buna leopar desenli bornozu da ekle :)

• eklemiyecem hoca baksana - vermiş birisi ne kötülük gördüyse yazdığımda

• ben çok beğenmiştim halbuki yorumu o yüzden artılıyorum

• Öncelikle şarap markası çok Önemlidir ve herşey her Şarabın yanına uygun değildir kaşar olarak tavsiyem Kars kasları Otlu peynir İzmir tulumu
    Safarin Blanc - pizza
    Dlc moskado - biftekli salata
    Tuğra Öküzgözü - Sezar salata
    Karma cabennet - çupra
    Alçıtepe - kuru yemiş Bunları birlikte denemezi tavsiye ederim eğer yapamam diyenler için kıymalı makarna damak zevkinizin olduğu bir şarap şeçin derim. En önemlisi sevgilinizle yapacaksanız mum ışığı bir Gül slow ya da jaz müzik kesinle kullanın :)
    Sevgiler Çapkın

0|0
    0|0
  • minimalist olmak lazım.sigara yeterli.

1|0
    0|0
  • Yeni kavrulmuş Çorum leblebisi :) Hey gidi hey bi yanında şişesinden ucuz bi köpek öldüren oldumu değmesinler keyfime :))

0|0
    0|0
  • Kırmızı et. Onun haricinde şarabın yanında başka bir şey sevmem.

0|0
    0|0
  • pilavla

0|0
    0|0
  • Kaşar peyniri veya örgü peynir Ve fıstık olabilir ayrıca alkolle yemek iğrenç birşeydir. Alkol genelde aç karnına alınır ve bayağı bir acıkılır üstüne yemek yenilirrr. he birde şarap sevgilisiz içilmemeli. Sakıncalıdır. Enerji yaratır

0|0
    0|0
  • Iyi pismis bir biftek yanindada nar eksili sadece yesilliklerden olusan bir salata. (Domates biber hiyar olmayacak )

0|0
    0|0
  • etle güzel gider kırmızı şarap, biftek falan abooo nefis

0|0
    0|0
  • kırmızı etle

0|0
    0|0
  • şaraba ekmek ban ye panpa

0|0
    0|0
  • sarap yemegın yanında ıcılır.. kırmızı etle kırmızı sarap beyaz etlerle de beyaz sarap gıder...

0|0
    0|0
  • Bir ara içtiğim dönemlerde kırmızı şarap-eski kaşar ikilisine bayılıyordum bir şeyin tadı birbirini bu kadar iyi mi tamamlar diye düşünmeden edemiyordum. Ama benden sana bir tavsiye alkol alma kullanma;)

0|0
    0|0
  • şarap en güzel yalnız gider. sigarasız olmaz zaten onu söyleme gereği duymuyorum. belki birde sevgili olabilir

0|0
    0|0
  • Kadınlar için içki ile en güzel y..rrak gider afedersin.Herikisi de(meşru olmadığı sürece) şeytanın işi.Biri varken ötekisini eksik etmemek gerek.Bir ondan bir ondan bir ondan bir ondan :)

0|0
    1|0
  • Kars gravyeri kirmi okuz gozuyle

0|0
    0|0
  • Kırmızı etle çok iyi gider ama birde sirke ekşi ve yağlı yiyecekler tadını bozar

0|0
    0|0
  • şarap en ii yemek esnasında gider

0|0
    0|0
  • - Çiğ fındık

- Ceviz

- Peynir

- Kadın..

0|0
    0|0
  • herşey gider hacı :D bi sıcak sohbet dağ evi kar vs...

0|0
    0|0
  • eski kaşar

0|0
    0|0
  • Ekmek gider ekmek :D

0|0
    0|0
  • içdiğin saraba bağlı tercihim peynir ama...:D

0|0
    0|0
  • şarabın yanında bi tane güzel rus hatun iyi gider :D

0|0
    0|0
  • Sarapla mangal muhabbet

0|0
    0|0
  • onu bilmem de şarap kadar faydalı bir içecek tanımam.

0|0
    0|0
  • Kurbağa bacağı

0|0
    0|0
  • peynir tabağı güzel olur

0|0
    0|0
  • havyar :D :D

0|0
    0|0
  • umut isminde bir arkadaş:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• çiğ köfte.

0|1
    0|0
  • Peynir çeşitleri.

0|1
    0|0
  • elma dilimleyip üzerine türk kahvesi serp,muzun üzerinde bal gezdir.bunlar yeter ama peynir tabağıda iyi bi seçenek olarbilir.şarap fazla mezeyi kaldırmaz:)

0|1
    0|0
  • Eski kaçar ve badem süper eğer tv karşında olacaksan. Yemek olayında Fix laf var kırmızı et kırmızı şarap beyaz et beyaz şarap...ben kırmızı sevdiğim için hep ete denk geldim

0|1
    0|0
  • şarabı yalnız içeceksin biraz aşk biraz acı olsun yanında yeter

0|1
    0|0
  • meyve, peynir

0|1
    0|0
  • Kırmızı şarap, sevgili, şömine... off olsa da içsek :)

0|1
    0|0
  • ayyy alkol demeyin bana en yakın arkadaşım geçen hafta içki ve sigaradan dolayı beyin kanaması geçirdi

0|1
    0|0
    • aa büyük geçmiş olsun neden geçirdi?

• nasıl durumu şmdi

• şu anda yatıyo,bekliyo

Yükleniyor...