Sağlam Film önerisi verebilecekler?

Arkadaşlar "ben tam bir film hastasıyım, sağlam film izleyicisiyim, İMDB den puanına falan bakmadan film izlemem" diyenlerden kıyıda köşede, saklı kalmış, sağlam bir film öneriniz var mı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hint filmleri; Aamir khan,
    dostluk adına; 3 idiots
    Aksiyon;Dhoom 3; Çok sağlam filmlerdir.
    Amerikan filmleri;
    intikam; oldboy. Bu filmi kesinlikle öneririm. İntikam duygusun doruk noktalarındadır.
    Aşk filmleri; sıkışık. bu filmde çok eğlenceli geldi nedense. Oysa ki bütçesi düşük bir film.
    macera; sherlock holmes 2'yi öneririm.
    dövüş; yenilmez 3 çok iyidir.
    yine intikam;sevginin gücü (leon) bu film biraz değişik. Yani hem üzüyor, hem güldürüyor, hem düşündürüyor, hem de Tuhaflaştırıyor.
    seç beğen izle. Önerim oldboy'dan yana.

0|0
    0|0
    • leon u yıllardır sırf çok duygusaldır diye izlemedim, artık zamanı geldi galiba :)

• Aşırı duygusal. Son sahnesi özellikle. Anlatmayacağım. Filmin büyüsü kaçar. Fakat mutlaka izle derim. Birde unutmadan yanına peçete koymayı unutma. Gözünün çapağını silersin. :D Birde o oldboy'u izle. Son sahnesinde şoka gireceksin. Zaten fikmin yönetmeni psikolatın önde gideniymiş. Tavsiyem leon'dan önce oldboy'u izlemenden yanadır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Lucy. Kesinlikle izlemelisin. Onun dışında 8 saniye gerilim olarak korku seansi komedi olarak hayatımın en kötü gecesi felekten bir gece vs

0|0
    0|0
  • Ne tür film istiyosun?

0|0
    0|0
    • dram olmasın. tarz önemli değil, sağlam olsun, mesela geçen "benden bu kadar" filmine rast geldim, izledim çok hoşuma gitti. bunun gibi.

• #EdaKarel hanımefendi yalnız gereğinden fazla psikopatça filmler izliyormuşsunuz. Özellikle testere. Kan, gözyaşı, iğrençlik. İzlediğiniz film serileri Çok acaip geldi nedense. Bende bu serileri izledim fakat hala ne anlatmaya çalıştığını anlayamadım.

• Madem böyle bişey istemiyosun o zaman "Amerikan Pastası" tam senin aradığın ni film. Buyur izle o zaman!!!

• Whiplash (en sevdiğim film )✌️😎😄👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• wrong turn

0|0
    0|0
  • Cast Away
    Crash
    As Good As It Gets
    A Few Good Men
    Philadelphia