Truman Show filmi hakkında yorumlarınız neler?

Truman Show gecen senelerde izlediğim en iyi filmlerdendi.izleyen varsa ne anlam cıkardı ya da ne gibi izler bıraktı paylasabılır mı?az önce filmlere bakınca gözüme carptı tekrar izledim gercekten iyi film yapmıslar

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Jim Carrey nin en güzel filmlerinden biri bence.

Bazen ben de acaba filmdeki gibi tek bir insan için değil ama tüm insanlar için bu dünya çok büyük bir dekor mu diye düşünüyorum.Bizler de oyuncularıyız ve birileri tarafından yazılan senaryoya göre yaşıyoruz hayatımızı.Ama hiçbirimiz farkında değiliz.

Belki bir gün biz de onun gibi,bir şekilde her şeyin farkına varabiliriz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Güzel filmdir.

1|0
    0|0
  • Cikan sonuc su, ister istemez hepimiz camdan bir fanusta yasiyor, bize ogretilen seyleri yasiyoruz ve bu kaliplarin disina cikmayi akil bile edemiyoruz. Bize ogretilen gerceklikler icerisinde kalmisiz. Truman Show da bu olguyu abartili bir olcekte cok guzel yansitan bir film.

1|0
    0|0
  • "Günaydın. Ve olur ya belki görüşemeyiz. İyi günler, iyi akşamlar, iyi geceler."

Üstte yazılan efsane replik o filme ait ;) Bende cok begeniyorum

1|0
    0|0
  • Kapitalizmin insanı köleleştirmesine karşı takındığı protest tavır nedeniyle sevdim ben bu filmi. Dolaylı yoldan medya ve popüler kültür eleştirisi de yerindeydi.

1|1
    0|0
  • Beni bir kalıba sokmaya çalışma , ben kabıma sığmam :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel filmdi. Hayatımı değiştirdiğini söyleyebilirim. Çünkü çocukluğumdan beri izlendiğimi hisseder, aynaların, resimlerin arkasını delikleri kontrol ederdim kamera var mı diye. Lise yıllarımda tanışmam üniversiteyi rahat yaşamamı sağladı.

1|0
    0|0
  • çocukken ben biran acaba herşey yapmamı, bi şovun parçasımı,ay ve güneş dev bir lambamı, herkes benimi izliyor diye düşünürdüm bazen :)

1|0
    0|0
  • 12 sene önce ilk izleyişimde çok sevmiştim, yakın zamanda izlediğimde çok da beğenmedim. Ortalama bir film. Jim Carrey'nin 1999'da altın küre aldıktan sonra "Ben altın kürelerin Tom Hanks'iyim" demesine hala gülerim

1|0
    0|0
  • gerçeklik ve algı olayını güzel ele almış bence. bizim algıladığımız gerçek ile değişmeyen gerçekler çok farklı olabiliyormuş.

1|0
    0|0
  • sağlam filmdi

1|0
    0|0
  • ibo şov daha komikti :/

0|0
    1|4
  • spiritüel bir film bence

1|0
    0|1
  • çok etkilendiğim filmlerden biridir

1|0
    0|0
  • güzel film. 1984 den esinlenilmiş bence. birkaç kez izlemişliğim var. severim

1|0
    0|0
  • gerçekten çok çok başarılı.. sinemadada izlemiştim.. keşke bu tür filmler olsa.. yani bu şokları yaşatan, ikilemlere düşüren ;)

0|0
    0|0
  • ilginç ve güzel bir film :)

0|0
    0|0
  • geçen sene miii yuh oha çüş dominos extrwaganza

0|0
    0|0
  • ben o filmi ilkokulda izledim yahuu :D

0|0
    0|0
  • Beni de bazen düşünmeye sevk eden film :))

0|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en mükemmel filmlerden bir tanesi.

0|0
    0|0
  • kaç sene öncenin filmi nerden geldi aklına :)

0|0
    0|0
  • biri bizi gözetliyiiiii...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında hayatımız boyunca bizi izleyen birileri var, sağımızda,solumuzdaki melekler... bu tip şeyler düşünmüştüm Jim Carrey'nin filmiydi dimi ...

1|0
    0|0
  • jim carreynin bütün filmleri güzel adamın mimikleri yetiyo çok güzel bi filmdi :)

1|0
    0|0
  • o filmi sadece bir defa izledim ve bi daha izlemedim! hergün duyduğumuz yaşadığımız şeylerin bir kısmının yalan olduğunu görmek, anlamak ne kadar da acıtıyo insanı..kaldı ki tüm hayatımızın bir kurgu üstelik başkasının kurgusu olması ve bu kurguda ki dünyanın dev bir film setinden başka bir şey olmaması.. ne büyük bir haksızlık..!

0|0
    0|0
  • var. jim carrey'i sevdigim ilk filmdir. ikincisi de eternal sunshine of the spotless mind.

1|0
    0|0
  • En sevdigim filmlerdendir.

1|0
    0|0
  • Gerçekleri çok güzel yansıtan bir film..güzel bir dram..

0|0
    0|0
Yükleniyor...