Mad max filmi eski hallerinden daha mi iyi olmus? Izlenmeye deger mi?

Mad max filmi eski hallerinden daha mi iyi olmus? Izlenmeye deger mi?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gittim filmi çok beğendim daha iyi olmuş diyemeyeceğim çünkü bence bu biraz farklı bir çalışma olmuş şöyle eski filmlerin ruhuna sadık kalınarak günümüze uyarlamak istemiş yönetmen George Miller Kadın karakterleri bilinçli olarak ön plana çıkarmış ve geleceğin kadınlar tarafından değiştirilebileceği olumlu anlamda katkı yapabilecekleri Charlize Theron ve diğer kadın karakterler üzerinden anlatılmaya çalışılmış Mad Max karakteri daha arka planda yine önemli ama yardımcı oluyor kadınlara daha çok ... aksiyon çok fazla çok büyük emek harcanmış öteki 3 filmden çok daha büyük bütçesi var filmin özellikle ilk filme göre oyunculuklar çok başarılı savaş karşıtı , insanın iyi yönlerini ortaya koymaya çalışan aynı zamanda kötü taraflarınıda sergileyen başarılı çalışma olmuş yalnız aksiyon sevmeyenler filmi sevmeyecektir zira bugüne kadar çekilmiş en fazla aksiyon sahnesi içeren filmerden birisini yapmışlar kapanışta da anlamlı bir mesajla bitiyor film. Genel olarak çok iyi bir filmdi bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha iyi tabğ

0|0
    0|0
  • Ben izledim dün
    Güzeldi

0|0
    0|0
  • Sinemayı çok yakından takip eden biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şimdi o filmden geldim güzeldi beğendim

0|0
    0|0
  • değer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskilerinden çok daha kötü olmuş, kıyaslanamaz bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...