Özellikle gitar çalan kızlar bir bakın?

Millet ben bir süre klasik gitar çaldım ama snradan öğretmenim işi bırakınca benimde eğitimim yarıda kaldı. Şuanda elektro gitar çalmaya başlamayı düşünüyorum. Ama benim en çok korktuğum sey parmak uçlarımın böyle olması lütfen yardım edin fotoğraf abartı olabilir ama ginede beni anlamaya çalışın endişelerim var. Eğer fotoğraf atarsanız gerekirse özelden çok sevinirim

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/LaZZYo.jpg fotoğraf bu lütfen yardım edin rock ve metal müzik dinlemeyi seviyorum küçüklüğümden beri ama müzik yapmak ayrı bişey ginede şüphelerim var

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• canim ben 3 senedir gitar caliyorum ilk basladigimda parmak uclarimda biraz soyulmalar oldu ama oyle abartilacak bisey yok sonra sertlesti uclari ama parmaklar alismaya calistigi icin oyle oluyor sonra alisinca eskisinden bir farki olmuyor merak etme gonul rahatligiyla calabilirsin. o resimde gercek degil zaten montaj oldugu belli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Resim epey abartılı olmuş merak etme bir skıntı olmaz. Tamam nasırlanır sertleşir ama ćok belirgin bişey olmaz. Parmak uçlaŕın daha parlak olur hatta. Böyle ince bir hat şeklinde. Zaten krem filan derinin yenilenmesini kolaylaştıracağı için çok skintı olmaz. Gönül rahatlığıyla çalabilirsin.

0|0
    0|0
  • Pena ile çal ben akustik kullanıyorum şu an gayette iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Pena kullan bir eli kurtar ama diğer elin parmakları tombik ve kısaysa pek yapacak bişey yok perdelerde rahat olman veya parmak egzersizleri yapıp hızlandırman gerek çünkü elektroda sololar çoğunlukla hızlı

0|0
    0|0
    • gerizekalısın ben parmak uçlarımın nasır olmasını nasıl önlerim diyorum sen nasıl çalacağımı anlatıyorsun merak etme elektro gitar hakkında senden daha fazla bilgim var 2. sınıftan beri piano çalabildiğim için hız falan sorun değil tek korktuğum parmak uçlarımda aşırı çirkin yaralar olması

• Bak küfür etmemeye sözüm var açtırma ağzım benim senin kadar terbiyesiz insanlar nasıl oluyoda müzik gibi harika ve ince bir işi becerebiliyorlar anlamıyorum cidden. hem merak etme beninde hayatımın üçte ikisinde müzikle iç içeydim ortalama 2-3 yaşımdan beri rock-blues-metal dinlerim çevremin etkisiyle olsada piano çalmaya bailadığındaysa 1 ay içinde iki ele geçtim şuanda onda kendimi geliştiremeyeceğimi düşündüğüm için gitara yeniden yöneliyorum

• Tamam canım hadi ben gidip ötede oynayayım

• Parmak uçların nasıl? Resim yok.

0|0
    0|0
  • gitar çalan kadın kadar Seksi bir kadın var mı yah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O fotoğraf büyük ihtimalle photoshop ben de çalıyorum bazen pas izi kalıyor o da geçiyor suyla yıkayınca ya.

0|0
    0|0
  • Sürekli çalmadığın sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Pena kullan diycem alisnca kötü olur surekli penasiz gezemessin
    Gitar calinca olucak mecbur elektro kiza yakistiramiyorum calma bence

0|0
    0|0
    • Pena? akor bastığım parmaklardan bahsediyorum

• Iyyyyk o parmaklar 7/24 calan birisi icn olsa gerek
      Diger parmaklari kurtarabilrsin diye dusundum ama
      Gülu seviyorsan dikeni canini acitmiycak ben klasik gitar caliyorum , su an sol bas parmaklarim hissizlesti , his yok

• Fotograf?

0|0
    0|0
Yükleniyor...