Sanatın hangi dallarıyla ilgilisiniz?

Herkes bir şekilde sanata bulaşıyor. Müzik aleti çalmak, öykü şiir yazmak, resim yapmak, tıyatro, dans vs.

Siz neresinden bulaştınız sanat'a?

Güncellemeler:
ben de yazayım yahu...herşeyden az az yapıyorum...biraz gitar biraz mandolin, biraz ritm, biraz fotoğrafçılık, biraz yazmak

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Eski bir soru madem guncelle taşinmis cevaplayalim.

Kendimi bildim bileli yazarim ,ama şiir ama yazi kendimi

en iyi bu şekilde ifade edebildigimi düsunurum.

Gelelim diğer sanat adına uğras verdiğim şeye

resim ,bunuda çok uzun zamandır yapmistim hala

arada karakalem çalisirim bu ara gitarla ilgili bir adımım olacak

Gitar ve piyano sesi beni benden alir.Diğerlerinede zaman ve imkan

dahilinde el atmaya ilgilenmeye çalışiyorum.

Aslında favorim tiyatro

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Önce senden başlayım Markizcim.. Şu güncelemenden yani..

Ama, az bir şey bulaşmak sanat olmuyor ki.. Hepsinden azıcık azıcık bilmekle sanata bulaşmış mı olunuyor..

O zaman senin soruna, yani kendi sanatçılığıma döşeneyim.. Bu durumda ben komple sanatçı oluyorum yahu..

Ne ararsan bende var senin dediğin şekilde;

Çok iyi kulağım var, o zaman iyi ses sanatçısı(yım),

Dans desen, oooohooohoh sevgilimle yapmadığım dans yok..

Resim sanatı desen, valla ortaokulda yaptığım tablolar, yurtdışında bile bazı duvarları süslüyor..

Tiyatro mu.! Benim gibisini Broadway'de bile bulamazsın.. Öyle oyuncuyum..

Hele yazmak dedin mi ve kurgu roman dediğinde dünyada elimi kimse tutamaz.. Kurgu demek ben demek, ben demek kurgu demek..

Hadi daha fazla uzatmayım da, diğer arkadaşlar bunun altında eziklik hissetmesinler..

Eeee daha ne olsun, benim gibi bir komple bir sanatçı ile burada arkadaşlık etmekten onur duymanız, beni de sevindirmiş bulunuyor..

Sevgili arkadaşlar, sürçü lisan ettiysem af ola.. Buradaki sözlerin tümü soruyu soran sevgili Markiz dostuma sarf edilmiştir.. :)))

0|0
    0|0
  • Herkes kadar dans etmeyi severim de, sanat sayılacak kadar değil..

Ben bir odunum diyeceğim ama, lütfen estağfurullah filan demeyin..

Ha azıcık da yazma yeteneğim var, bak odunluktan kurtuldum hele şükür..

Bi tarafım azıcık yontulmuş bari.. :))

1|0
    0|0
  • Ben makale ve öykü yazıyordum bir dönem.Ama artık içimde o enerji olmadığından bıraktım.Şimdi sadece güzel olan şeyleri tüketiyorum,üretmiyorum...

0|1
    0|0
  • Her Türk genci gibi lisede tiyatro oynadım. ilkokulda org çalardım. Şiir yazarım arada...Kalemim iyidir aslında fakat yaratıcılık yerlerde gezdiği için ancak konu verilirse coşarım.

Bir keresinde de kardeşimin gitarını tersten çalmıştım. (daha dün annemizin yollarında.. )

Ters derken ters çevirmişim.

Yuvada da ispanyol dansı yapmıştım...

:P

1|0
    0|0
  • müzik aleti çaldımi,çok şiir yazdım,kompozisyonlarımda iyidir,resim zaten bebeklikten beri var.dans ohoooo ustasıyım(oryantalde özellikle),tiyatro yapmadım ama oynarsam harbi oynarım herhalde bi ara istemiştim çok ama gidemedim.

1|0
    0|0
  • sinema ve müzik

0|1
    0|0
  • Resim yapmayı severim

0|1
    0|0
    • en guzel ugraslardan biri. leonardo'yu daha iyi tanıyıp anlayınca resmi de cok gec yaslarda sevmeyi ogrendim:)

• müzikle ilgiliydim ama müzik öğretmenim sayesinde müzikten soğumuş haldeyim. kendisi belki ortalama bir öğretmen olabilir ama çok bencil, sinsi ve hain biridir.

2|0
    0|0
  • sanata bulaşmaya vaktim yok.ben spor yapıyorum o olmaz mııııı

1|0
    0|0
  • Vaktim oldukça yazı yazıyorum.

Ayna karşısında karakalem çalışırım.

Klasik gitar çalarım ama bayadır çalışmıyorum. Ancak plaj gitaristi olabilirim ne yazıkki artık.. :)

Şarkı söylemeyi seviyorum.

1|0
    0|0
  • sesim güzel olduğundan müzikle ilgileniyorum bazen şiir yazıyorum,bazen resim yapıyorum,dans ediyorum,yani her dalla birazda olsa ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Eskiden resim yapmayı seviyordum, zamanla ilgim fotoğraf çekmeye kaydı.Bir ara da tiyatroyla ilgilendim. Ama favorim hala fotoğraf çekmek diyebilirim...

0|0
    0|0
    • bir poz versem?

• ciddiydim:) fotograf çeke çeke baktım ki kendi fotografım hiç yok

• Ayni sorun her fotograf meraklisinda vardir. Ilk bu ise bulastigimda fotograf makineme sarilarak uyuyordum ve inanilmaz fotograflar cektim, cok eglenceliydi.Birkac sene sonra kendime ait tek bir kare buldum;biraz flu ama muhtesem bir ayak fotografi:)Ne vakit istersen, makineni kap gel:) Milyon tane cekerim, bu ara profesyonel makinem yok malesef, o konuda destek veremeyecegim, dikkatimi cok dagittigi icin -sapittigim icin- artik sadece bizim coluk cocugun dogum gunu fotograflarini cekiyorum..

• Resim yaparım.

Sanat üzerine bol bol düşünürüm.

0|0
    0|0
  • resim :D

1|0
    0|0
  • keman çalıyorum ama uzun süredir elime almadım

sesim berbat olsa da şarkı söylemeye bayılıyorum :)

0|0
    0|0
  • müzik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanat konusunda malesef sadece seyirci ve dinleyici olarak yetenekliyim. Kurban olduğum Allah vermeyince vermiyor :))

2|0
    0|0
  • zaten mesleğim sanatla ilgili. dans ve müzikle iç içeyim 22 yıldır

0|1
    0|0
  • Çok aşırı derecede, kıl ve hassas bir müzik zevkine sahibim. Albümlerim, plaklarım. Hiç kimsenin bilmediği şarkılarım vs. vs Hem sofistike bir zevke hem de en detaylı bilgilere sahibim müzik konusunda..

Bu yüzden ''müzik'' diyorum. Ayrıca çok iyi de resim çizerim..

1|0
    0|0
  • Fotoğrafçılık.

1|0
    0|0
  • bu konuda tüketiciyim

1|0
    0|0
  • sinema & tv okuyorum.

1|0
    0|0
  • Uzun süredir yapmıyor olsam da bateri çalarım, bir de kısa öylüker yazarım. Yarım kalmış da bir kitap çalışmam var.

0|0
    0|0
  • askıda kalmış dalı ile ilgileniyorum :)

1|0
    0|0
  • Öykü ve şiir yazmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...