Bir film senaryosu yazsanız nasıl birşey olurdu?

bir film yada dizi senaryosu yazsanız nasıl bi senaryo yazardınız, neyin üzerine kurulu olurdu.. var mı güzel ve ilginç fikirleriniz..?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• psikolejk :) tecavuze uğramş kadının ruh halını veya siddet gren bi kadının ruh halini ne bilim veya cocuğunu kaybeden bi kadının :) bi sapığın ruh halıde olablr yani :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayat zaten bi film degilmidir?dünya senaryo figuranlar isi biz.ama ben senorya yazsaydim sayet insanlarin nasil bir hayvan oldugunu günümüzde,ve hayvanlarinda nasil insan oldugunu anlatirdim...cünkü artik ne insanlik,ne saygi,ne merhamet,ne sadakatlik kaldi.hayat cikarcilarla adilerler doldu.en güzel senoryoda emin olki bu olurdu ´´insanlarmi hayvan hayvanlarmi insan ´´ COK YAKINDA SINEMALARDA::::

0|0
    0|0
  • Adi gökkuşağı olurdu sanırsam.konseptini kopya olmasın diye yazamaiycam.cunku kendim film yapmayi yada kitap yazmayi dusunuyorum.konu:psikolojik,Fantezi

0|0
    0|0
  • psikoloji ya da bilim kurgu.. detaylar üzerine kurulu bi film olurdu..

0|0
    0|0
  • ben yazsam çok sıradan olurdu üçüncü haftası yayından kaldırılırdı

0|0
    0|0
  • ilginç bi konu yoktur, belli başlı konular vardır sadece bunların işleniş biçimleri farklıdır.

0|0
    0|0
  • korku filmi olurdu ve muhteşem olurdu :D

0|0
    0|0
  • İnsanların ne kadar bencil olduğunu anlatan bir film olurdu.Ya da ondan çok farklı bir şey Benim adım khan gibi bir film olurdu.

0|0
    0|0
  • bilimkurgu, romantik veya psikoloji üzerine bir senaryo yazardım :)

0|1
    0|0
  • hayatımı çekerdim ... 17 yaşında küçük bi kız 30 yaşında bi mafya babasına olan aşkı ... :(

0|0
    0|0
  • macera ve korku karışık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yüksek sesle müzik dinleyen komşunun hazin sonunu anlatan bir senaryo yazardım :D Çalışmalara başladım başrol üst komşum ve ben :)

1|1
    0|0
  • sanat filmi olurdu.

yolda yürüyen adam 15 dk

denizi izleyen kız 20 dk

koşan köpek 10 dk

düşen yumurta 5 dk

iki tane sevgi sözü 5 dk

Günün ağarması 15 dk

otobüs yolcuğu 30 dk

Al sana film oldu:))

0|1
    0|0
  • Yazıyorum türü bilim kurgu... Senaryonun başında kadın 4-5 mit ajanı tarafından sorgulanıyor ağzını burnunu kırıyorlar hatunun bir şekilde kaçması gerek ama ben hala kızı kurtaramadım 3 ay oldu hala sorguda garibim. Kızı oradan kurtarana kadar ölür diye korkuyorum. Olmadı Bilim kurguyu romantik komedi yaparım ajanlardan birisi de aşık olur kıza öyle kurtulur bakacağız artık

0|1
    0|0
  • var yavrum,lakin burda ifşa edip 5 yıl sonra seni oscar ödül töreninde görüp sinirden kendimi zikme olasılığıma karşı kendime saklıyorum

0|1
    0|0
  • hani sevgililer ayrılır ya sonra da buluşur ve buluştuklarından sonra birbirlerini öpmeye filan başlarlar orda film biter işte benim filmim öpüşmelere başladıkları andan sonraki senaryoda oluşur :P

0|0
    0|0
  • gerçeğe çağrı filmi benim senaryom ama filmimin ismi konsept

0|0
    0|0
  • Amerikan pastası yada sahil güvenlik dizisi gibi her zaman satacak şeyleryapardım...

0|0
    0|0
  • macera aksiyon savaş eya bilim kurgu filmi olurdu :)

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu veya romantik (:

0|0
    0|0
  • dolgun dik ve çıkık kalçalar --- Kim Kardashian ;)

0|0
    0|0
  • aksiyon, savaş dahası var ama sana söyleyip oskarı almana izin veremem:)

0|0
    0|0
  • bilim kurgu bir filmin devam filmi olurdu

0|0
    0|0
  • Buraya yazmak isterdim ama henüz telif hakkı olmadığı için o riski alamam :=)

0|0
    0|0
  • Fantastik bir şey yazardım :)) Aklımda var bir şeyler :D :D

0|0
    0|0
  • fantastik bilim kurgu...

0|0
    0|0
  • Hayatım gibi..

0|0
    0|0
  • p*rno film sektöründe patlama yapardı yazacağım seneryolar bu konuda amerikalılardan daha yaratıcı olduğumu düşünüyorum ama onlar kadar şanslı değilim

0|0
    0|0
  • filmin başlangıcında adam utangaç çekingen kimseyle konuşmaz adamın bu huyu bir arkadaşının dikkatini çeker onunla arkadaş olur ve birgün utangaç adam rahatsızlanır ve arkadaşına der çalıştığı odanın çekmecesinde bir kitap var onu al yak der adam yakmaz içindekini okuması için izin ister ve film 10 sene önceye döner. utangaç adam türkiyeden almanyaya sabun yapımını öğrenmek için gider orda bir resim tablosuna aşık olur her gün oraya gider ve o resmi izler sonra yanına o resmi çizen ressam kadın gelir ve resimdeki kişi aynı ona benzer aralarında muhabbet geçer ve arkadaş olurlar kız adama der benden hiç bir şey beklememelisin der adamda peki der ve dost olurlar bir noel akşamı kız sarhoş olur ve adam kızı eve götürür kız kendini iyi hissetmediği için yanında kalmasını isterler ve ilişkiye girerler sabah kalkınca kız utanır ve adamla bir muddet ayrı kalalım der adam 5 gün boyunca kızı takip etmeye çalışır fakat kız çalıştığ yere gelmez hasta olduğu için adam kızın evine gider saat akşam 10da ve kızın yan komşusu çıkar onu hastaneye kaldırıldığını söyler adam sabaha kadar hastanede durur ve kızın yanına gider kız 25günün ardından iyileşir ve adamda Türkiye ye dönmek gereği duyar babası öldüğü için ve kızı Türkiye ye çağırmayı hedefler ve kızda kabul eder adam Türkiye den kıza mektuplar atar kız sana bir süprizim var der ve oraya gelince söyliycem der ve birgün mektuplar kesilir adamın attığı mektuplarda geri döner ve adam onu aldattığını düşünür onu bıraktığını ve 5 yıl sonra bir kadınla evlenir cocukları olur fakir oldukları için geniş aile düzeyinde olurlar eniştesi yengesi cartı curtu ve bir gün kızın almanyadaki akrabasını görür ve dolaylı yoldan ona sorar işte kızı tanıyormusun der akrabası evet siz nerden biliyosunuz der ve bir resim tablosunda görmüştüm der evet der güzel resim çizerdi der adam sorar neden şimdi çizmiyormu der akrabası trene binmek için acele eder ve yanındaki ufak kıza sen git otur trene der ve olayı anlatır__- kız 5 yıl önce doğum yaparken öldü der doktorlar sadece bu kızı kurtarabildi der ... konuşma biter ve günümüze döner defteri alan adam hemen hasta utangaç adamın evine gider eve vardığında hasta adam ölmüştür .

0|0
    0|0
Yükleniyor...