SILA'NIN COCA COLA REKLAMININ ORİJİNALİ?

Coca cola reklamının çalıntı olduğunu geçenlerde öğrendim. Orijinali çok daha güzel değil mi? Şarkı hintlere aitmiş.

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu şarkı Hindistan'da 1 yıldır baya popüler. Çeşitli dizilerde, filmlerde de kullanılmış. Türkiye'de Tolga Çevik'in programlarının sonunda aylarca çalan şarkı neden reklamı çekilip Sıla oynayınca popüler oluyor ki? Ayrıca bu reklam, eleştirmenler tarafından "sinir bozucu" bulunmuş.

0|1
    0|0
    • Bence de sinir bozucu.. Tolga Çeviği sevmem ben yani yaptığı programlarda hiç komik gelmiyor bana. O kadar izlememe rağmen komik bir şey bulamadım. Reklamdan sonra popüler olmasının sebebi de reklam sonuçta bu her yerde karşına çıkıyor.

• Tolga Çevik'in yaptığı işleri eleştirmene gerek yok ki. Bu kadar insanın bu şarkıyı reklamdan önce duymamış olması bana tuhaf gelmişti.

• O klip neee :-D :-D :-D :-D

0|1
    0|0
    • Bence güzel :) Farklı kültür

• hmm bilmiyordum

0|1
    0|0
  • neyimiz çalıntı değil ki mübarek

0|1
    0|0
  • Bizimkiler hırsız ya :)

1|0
    0|0
  • Günaydıııın

0|0
    1|1
  • Melodika işe yarıyormuş demek kii 😂

0|0
    0|0
  • çok geç kalmışşın dostum :D

0|0
    0|0
  • Bollywood her şeyin en güzelini yapıyor bizde onlardan bunlardan çalıyoruz ancak bir şu kaliteye bak bir de bizim çektiğimiz reklama :D Şaka gibi :D

0|1
    0|0
  • Zaten şu türk yönetmenleri çalmadan yapamaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• parası neyse ödeyip alıyolar çalıntı değil.

0|0
    0|1
  • Orjinali değil arkadaşım sadece o müziği kullanmıştır bir deli kuyuya taş attı tüm akkillalar çıkaramadı

0|0
    0|1
    • :D Allah aşkına müziği çalmışlar, nakarat kısmınıda uydurmuslar aç bir coca cola iç diye.. Bunun yanında dans figürlerinide çalmışlar. E geriye ne kaldı ki?

• Mevzu Coca Cola ise onlar zaten hırsız 😉

• Aynen coca coladan ne beklenir ki:)

• coca cola ile ilgili olan herşey tehlikelidir

0|1
    0|0
    • Aynen bence de ancak şarkıda aşktan söz ediyor. Kızların atarından falan :)

• Neyimiz orjinal ki zaten

1|0
    0|0
  • calıntı diye bişey yok kardeşim telif haklarını satın alyorlar izin alıp cekiyorlar neyin kafasındasınızki

0|0
    0|0
    • Konu o değil. Mesela bakıyorsun bir reklam çıkmış falan şarkı gibi kulağa hoş geliyor falan sonra öğreniyorsun ki her şeyi taklit etmişler. Yoksa kağıt üstünde telif hakkını almış, vermiş falan filan banane onlardan.

• buranın sektörü böyle kardeşim yabancılar gibi uyarlı değil icatlı değil telif haklarına sığınıyorlar zaten bu reklamın yarısı orjinale yatırılmıştır

• mağaradan yeni çıktın galiba

0|0
    0|1
    • Sen ne zaman öğrendin?

• Sanırım mağaradasın :P

• Kola verin şuna :D

0|0
    0|0
  • bız bnu batak masasında kolaveriii koz veriii diye dinlerdk smdı reklamlarda mılletı kandırıyolar :D

0|0
    0|0
  • kardeşim o sarkı 2 3 yıllık zaten :D eskiden baya dinlerdim

0|0
    0|0
    • Eski olduğunu bende farkettim 2011 zamanında videolar falan yüklenmiş ama ben hiç dinlememiştim.

• Aynen onları görmüştüm. Zaten dizilerden filmlere alayının konusu alınmış. Yaratıcılık 0

• Şarkı güzel gerçekten

0|1
    0|0
Yükleniyor...