Güzel roman tavsiyeleri neler?

Arkadaşlar roman okumaya bayılıyorum. okuduğunuz güzel romanların yazarları ve adlarını yazabilirsiniz :) Güzel roman tavsiyeleri neler?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Tek önerim; Başı Bozuk

Oku ve gör ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şu Çılgın Türkler! tarihi roman. okumadıysan mutlaka ama mutlaka okumalısın.

0|0
    0|0
  • anthony burgess- otomatik portakal.

0|0
    0|0
  • aklından bir sayı tut güzel bir kitaptır.

0|0
    0|0
  • 1984 var onu oku

0|0
    0|0
  • zar adam,susacak var,taciz,kinyas ve kayra , kumral ada mavi tuna bunlar mükemmel

0|0
    0|0
  • açlık oyunları 3 cılt zaten tavsıye

0|0
    0|0
  • Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü

İlk öpücük

Kirpiklerimin Gölgesi

Aylak Adam

Uykusuzluk

0|0
    0|0
  • hande altaylı kahperengi

güneş demirel

sümeyye akarçay rehine

fatih murat arsal

0|0
    0|0
  • dostoyevski insancıklar

0|0
    0|0
  • v.c anderws in ''çatı'' serisi. ben hikayenin devamını meraktan bu kadının kitaplarıyla doldurdum evi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Helal olsun ne tarz seviyorsun

Adam fawer'ın kitapları çok bomba ya

Olasılıksız,empati süper bunlar

1|1
    0|0
  • Moby Dick, Herman Melville.

0|0
    0|0
  • klon.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Jack London

0|1
    0|0
  • psikopat - keith ablow mutlaka oku derim

0|0
    0|0
  • Mario Mazzanti nin Polisiye/Seri Katil li Güzel Bir Kitabı Var.Tavsiye EDerim İsmi "ŞAH MAT"..

0|1
    0|0
    • çok merak ediyorum bu kitabı.. peki içeriğiyle ismi arasında nasıl bir bağlantı var? satrançtan bahsediyor mu?

• Seri Katil,Polise Bir İpucu Veriyor Sonraki Hamlesiyle İlgili,Son Hamlesini Polisin Erken Çözmesi ve Çıkarılması Gereken Anlamı Cinayetten Önce Bulmaları Nedeniyle Cinayeti Önlemeyi Başarıyorlar.Tabii ki Bu Soruşturmanın Sürekli Başa Başa Dönen Döngüsünü Bozuyor ve Seyrini Tamamiyle Tersine Çevirip Durumu Suçlunun Aleyhine Çevriliyor.Ben Daha Fazla Bilgi Vermek İstemiyorum.10 Sayfa Özet Çıkarmaya Çalışsam Yine Çıkaramam.Kitabı Komple Okumalısın.Çok Fazla Şey Dönüyor Bu Soruşturmada..

• Şimdi Dersin Sen,Niye Seri Katil Sonraki Hamleleriyle İlgili Bilgi Veriyor Diye.Bunların Cevabını Kitabı Okuduğğunda Anlayacaksın.Okudukça Beklemediğin Şeylerle Karşılaşacaksın..

• Gizli kullanıcıları takip et en güzel roman onlardan çıkıyor best seller olmamaları şaşırtıcı .

0|0
    0|0
  • kılıç yarası gibi / ahmet altan

0|0
    0|0
  • tırpan-FAKİR BAYKURT...MUTLAKA OKUMALISIN

0|0
    0|0
  • bende ton ton ali okumaya bitiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...