Fotoğrafçılığa ilginiz var mı?

Fotoğrafçılığa ilginiz var mı?

mesela benim objektifimden size bir kare profesyonel makinem yok telefonla,çekiyorum ama ileride planlarım var bir tane edineceğim

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bende fotoğraf çekmekle ilgileniyorum bende telefondan çekiyorum :) önemli olan ne ile çektiğin değil ne çektiğin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bende ilk telefonla başladım. 1.5 sene önce prof makineyle çekimlere başladım.
    Linke tıklayıp görebilirsin çektiğim fotoğrafları.
    Çektiğin fotoğrafta güzel.

www.kizlarsoruyor.com/.../q2939009-cektigim-fotograflar-nasil-sizce

0|0
    0|0
    • Bunları senin çektiğine inanamam öyle güzeller ki yeni merak sarmışlardanım bende pek anlamam ama cok beğendim tebrikler

• Mesleğim bu

0|0
    0|0
  • Beton direği almayım az daha sağdan evin diğer yanından bir parça alsan daha güzel olurdu. Buda güzel iyi bir makine ile güzel işler çıkartırsın. EyeEm'de bu işle uğraşan kişiler var oradan yorum alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bak bunu da ben çektim nasıl :)

https://instagram.com/p/2jPqu8HpSQ/

0|0
    0|0
  • Hayır yok ama seviyorsan uğraş kesinlikle.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bendensin

0|0
    0|0
  • Güzel devam et

0|0
    0|0
  • Herşeyden önce kullanıcı adında ki yaratıcılığa hayran kaldım çok düşündün mü :O
    Ayrıca fotoğrafçılığın adını batıran bir kare olmuş bu

0|0
    0|0
    • Senin isminden güzel en azından gerçekçi. Ayrıca anlamıyorsun sanırım fotoğrsf çekmekten bu fotoğraf ile bin lira kazandım ve telefondan çektiğim halde

• Sonrada Türkiye de neden düşünce kısırı insanlar var diye kavga ediyoruz örnek vol 1 :D

• Seninle münakaşaya girmeyeceğim kendi görüşün uzmanlardan daha iyi düşünebileceğini sanmıyorum yinede teşekkür ederim

• Ya neyle çekildiğinin önemi yok adam da istersse 5d mark ve ya d700 olsun gidip saçma sapan şeyler çekiyodur ama öte yandan telefon la insanlar harikalar yaratabilir

0|0
    0|0
  • güzel fotoğraf

0|0
    0|0
  • Yokkkk

0|0
    0|0
  • Bende merakliyim ama senin gibi bu aralar Telefonla cekiyorum. Ama sanirim bu ay bir nikon d3100 alacagim. Bu arada Fotograf güzel olmus :)

0|0
    0|0
  • Aslında çektiğin yer fotoğraf için uygun bir yer ama makineyi kullanmayı bilmek her zaman için daha önemlidir. Bir de görsel gözün gerçekten varsa iş tamamdır. canon eos serisi tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • en büyük hobim fırsat buldukca değişik illere giderim

0|0
    0|0
  • merakım var ve gezmeyi bilhassa kültür odaklı severim ama profosyonel değilim hobi sadece

0|0
    0|0
  • Az da olsa var özellikle araba, tır ve otobüs resimlerini çekmek isterdim.

0|0
    0|0
  • evet busene cok hosuma gidiyor acıkcası fotoğrafcılık bir telefon alacagım fotoğraf çekmek icin.

0|0
    0|0
  • Yok maalesef

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...