Siteye yeni geldim herşeyi sorabiliyor muyuz?

Siteye yeni geldim herşeyi sorabiliyor muyuz?

Cinsellik zaten takılmayacağım bir mekan

Ama başka yerlerde level istiyor mu sormak için?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Cinsellik bölümü 4 level istiyor diğer yerler için gerekli değil bu. Sitede kaldıkça göreceksiniz nekadar saçma ve abzürt soruların olduğunu. Sorun aklınıza gelen herşeyi. En fazla sorunuz silinir:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Terbiye sınırları içinde her bir şeyi sorabilirsin, zaten üye olurken kurallar kısmını okursan aydınlanırsın, Adminlerin takip etmediğini sanma en geç 24 saat içinde yaptığın herhangi bir kural dışı hareket olduğunda müdahale ediyorlar, hatta bazen bir dakika içinde de olabiliyor bu. Bu sistemi seviyorum ;) Arada benim de cevaplarım silinebiliyor ama olsun razıyım ;)

0|0
    0|0
  • Cinsellik dışında level istemiyoruz , istediğini sorabilirsin saygı ve belli bir seviye çerçevesinde ..

Off çok sıkıcı konuştum noterden imza sürküleri , muhtardan ilmuhabere al gel tamamdır ...

0|1
    1|0
  • Evet sorabiliyorsun ama hatırladığım kadarıyla 4. level olmadan günde sadece 1 tane soru sorabiliyorsun

0|0
    0|0
    • Sorun değil , zaten sitenin ismi kızlar soruyor . Çok soru sormayı düşünmüyorum:)

• Seviyeli bir şekilde herşeyi sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • bi de sorunun hangi kategoride olduğunu iyi belirle yeter

0|0
    0|0
  • Pek de hevesli maşallah.

0|0
    0|0
  • evet sorablrsn tabi

0|0
    0|0
  • sor gitsin.

0|0
    0|0
  • istediğin herşeyi sorabiliyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ;) Herkes bir terbiye sınırı, bir saygı, seviye , vs'den bahsetmiş. ben de yeni üyeyim. Anladığım kadarıyla herkes terbiyesizlerin ortamı bulandıracağını bozacağını sulandıracağını nihayetinde böyle tiplerin bu ortamda istenmediğini ısrarla belirtmiş. Demek ki bu tiplerin iki seceneği var ya siteye girmeden terbiyesizliklerini seviyesizliklerini dısarda bırakacaklar öyle girecekler veyahut bu siteye hiç girmeyecekler. O zaman da akıllarındaki soruları kime soracaklar. Reel hayatta burada sorulan soruların cogunun sorulamadığını sorulsa bile bu popülasyon ve cesitlilikte cevap bulamayacagı aşikar. Ben cok rahat ve iyi bir ortam olarak gördüm bu siteyi. Umarım seni korkutmamıştır bu kadar terbiyeli seviyeli sınırlar içinde ki cevaplar :)

0|1
    0|0
  • sabrına sağlık şimdiden

0|0
    0|0
  • baktın sordurmuyorlar bana sorabilirsin :))

0|0
    0|0
  • Evet Sorarsında Terbiye Sınırları İçinde.Bazı Kişiler İyi Birşey ve ya komiklik vs. Yaptığını Sanarak Hiç Söylenmeyecek Terbiyesizce Şeyleri Burda İnsanlarla Paylaşabiliyor.Hemende Kaldırıyorlar Tabii ki.Sende Onlar Gibi Yapmadıktan Sonra Problem Yok Zaten.

0|0
    0|0
  • bu sitede şunu iyi göreceksin en çok yorum yapılan en ciddi soru niteliği olan sorular boş ciddi sorduğun sorulara cevap zor alırsın buradan dalga ve alay hakaret içeren cevaplarla karşılaşabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen iade et üyeliğini içinden kullanım klavuzu çıkmamış .

0|0
    0|0
  • Seviyeli ve saygı çerçevesinde soru sorabilirsin. Cinsellik kategorisinde soru sorabilmek için level 4 olması gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...