Sabah sabah gider mi bilemiyorum ama sordum gitti

hani umumi wc lerde bin bir türlü yazı,resim ve tel numaraları olur.merak ediyorum bayan wc lerindede bu tarz yazılar olur mu?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Umumi wc leri kullanmam da sana lazımsa bi bakayım ...

0|0
    0|0
    • alakana teşekkürler..neden numaraya takıldınız anlamadım...parmağını kakasına bulaştırp duvara şekil çizen,yada burnundan sümüğü çıkartıp duvara yapıştıran varmı demedim mideniz bulanmasın diye

• bu bizim kültürümüzün bi parçası demkki,diğer ülkeleri merak ediyorum aslında bizim kadar pis millet varmı başka.işyerinde her saat temizlenmesine rağmen sürekli pis wcler gerisini düşün artık

• Yabancı filmlerde de görüyoruz onlarda da var , tabii 3. sınıf wc lerde bizimki gibi

Kızlar Ne Diyor 9

• Olur ama genelde kendi numaralarını yazmazlar eski sevgililerin yeni sevgilisinin numaralarını yazarlar,gıcık olduğu kızların numarasını yazarlar :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Yazı görmedim, daha çok kullanıldıktan sonra çöp poşetine atmaya erindikleri pedlerle sanat eseri yaratma çabasında hemcinslerim. Nasıl bir kişilikse arkadaşlardaki artık.

0|0
    0|0
  • kapıları öpüyor şapşallar ya.

0|0
    0|0
  • Evet malesef bizimkilerde de yazıyor.

0|0
    0|0
  • Yok onlar genelde minibüz koltuklarına yazıyorlar ben görmedim wc de :))

0|0
    0|0
  • evet olurdu Allah belanı versin yazıları falan çokca mevcuttu lisede

0|0
    0|0
  • okulda oluyordur :)

0|0
    0|0
  • rastlamıslıgım var jigolo bilmem ney diye. altında tel numarası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• lezbiyenlerin olur mu bilemedim

0|0
    0|0
  • bizim lisede piç öğrencilerden birtanesi bayan öğretmenin numarasını yazmıs kadın hattını değiştirdi yazıkk

0|0
    0|0

• Olmaz diyordum ama bayanların yorumlarını okuyunca bir yeni gereksiz bilgiye daha sahip oldum :)

0|1
    0|0
  • eed ortak kullanım alanlarında bole yazılar cokk herkes kafasına gore bıseyler yazıo ne kadar dogru bılemıorum ama

0|0
    0|0
  • Olur, olur. Git hemen bir kadın tuvaletine ve kap bir numara.

1|0
    0|0
    • zekanı zorla biraz istersen..erkek tuvaletinde kadın numaraları olur,kadınlardada olsa olsa erkek nosu olur herhalde,lazımsa sen al..benim merak ettiğim acaba erkekler gibi kadınlarda pis mi

• Erkek tuvaletinde kadın numarası olması için bir kadının grip numara bırakması lazım. Ayrıca o numaranın kadına ait olduğunu bilmen için de araman lazım. Sanırım sen denemişsin. Aynen devam. Dikkat et de bir gün erkek tuvaletinden sana gay ya da travesti numarası çıkmasın.

• ne kadar sallarsan salla ped e düşer son damla

0|0
    0|0
  • ilginç ötesi değil tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...