Kendimi tanıyabilmek için kitap önerileri istiyorum , ne önerirsiniz?

boş şeyler yazmayın rica ediyorum.
Bir tartışma da olsun bilmediğim birşey olunca susup kalıyorum. önerileriniz kişisel gelişim ya da boş romanlar olmasın. saçma sapan şeyler yazana eksiyi basacağım, yardım etmenzi rica ediyorum sadece.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• kokoloji kendini tanımak için en iyi yöntemlerdendir!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendini tanıyacağın en güzel kitap Mustafa Kemal Atatürk'ün orijinal "Nutuk" 'udur.. fakat kırtasiyelerde, kitapçılarda hep inceleri vardır.. orijinalini oku 2107 sayfa.. solunda orijinal dili (o gün kullanılan osmanlıcası-eski türkçe) sağında çok iyi bugünün türkçesine uyarlanmışı (ord. profesör çevirisi) .. 6 MB filan.. yollarım istiyosan. pdf olarak.. hulki cevizoğlu'ndan işgal ve direniş'i de öneririm

1|0
    0|0
  • bilmediğin bir şey olunca susmak veya o konu hakkında bilgi edinmek için sormak en doğru yollar bence, neden bundan rahatsız oluyorsun?

1|0
    0|0
    • sorduğum kişi bilmiyorsa , bilmediği halde bana saçma sapan açıklama yapıyorsa :)

• o zaman işte senin yaptığın şey devreye girer, bence o durumda susmak ve işin doğrusunu kendin araştırmak en iyisi.

• kendini kitapla mı tanıyacaksın saçma ya da soru yanlış soru sanırım şu olmalıydı kendimi daha iyi ifade etmek için hangi kitapları okumalıyım
    cevap: her tür

1|0
    0|0
  • Salih Mirzabeyoğlu - Madde

1|0
    0|0
  • S*ktir et

1|0
    0|0
  • Zulfu livaneli okumani tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Canan tan eroinle dans

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çırılciplak aşk -aret vartanyan

1|0
    0|0
  • o zaman çok popüler olan kitaplardan başla ki susup kalmamış olasın :)

1|0
    0|0
  • Uzun hikaye-Mustafa kutlu, Veronika Ölmek istiyor, Aylak Adam, Gazoz Ağacı, Kürk Mantolu Madonna-sabahattin Ali...

0|0
    0|0
  • Ne tür kitap istiyorsun?
    Kitap okumayı severim de yardimici olabilirim sana.

0|0
    0|0
    • Yaşadığımız sistemi tanımak istiyorum..
      Narsist kimdir liberal nedir kapitalizm ne demektir gibi.

Yükleniyor...