Yurtdisinda olmak nasıl bir duygu?

Yurtdışında olmak nasıl bir duygu? Jeddah ta çalışmaya gideceğim şimdi uçaktan indim ve kimse benim dilimi hic biseyimi bilmiyor farklı dünya gibi bisey çok heycanlaniyor ve merak ediyorum nazil bir duygu? Daha önce hic yurtdisina cikmadim?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnanamam yalan söylüyorsun jeddahta nerde çalışıcaksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğma büyüme Almanyadayım. Vatan özlemi farklı bir duygu.. Az kaldı tatile gelmeme ülkeme.. Kısa süreli tatil için çıkıyorsan güzel bir duygu bence.. Şöyle diyeyim sana mesela Avrupanın adı var içi boş.. Ciddeye gittiğinde imkanın olursa mekke medine gezmeni tavsiye ederim..

1|0
    0|0
    • Yani tatil için değişik güzel diyorsun öyle mi evet gideceğim inş :)

• Tatil için güzeldir tabi. Ama ciddedeki çalışma koşullarını bilmiyorum..

• Sıkıntı yok bence güzel avrupanın yarısını gezdim yine imkanım olsa yine gezerim :D

1|0
    0|0
  • en azından sosyal bir devlette yaşıyorum Erdoğan ın ülkesinde yaşamadığım için memnunum... sol hareketlenmeli

1|0
    0|0
    • Nerede yasiyosun?

• Çok sanslisin doğduğundan beri mi ordasin

• bizimkiler savaştan kaçmış Bosnada huzursuzluk dönemi 85 te 88 de Nürnbergde doğdum 90 lı yılların başında savaş vardı zaten sonuna doğru İstanbul Alman Lisesi sonra Fransa sonra Almanya tekrar...

• çok kotu bir duygu

1|0
    0|0
  • Hangi ülkedesin?

0|0
    1|0
  • Jeddah neresi?

0|0
    1|0
    • Googla tikla bir zahmet

• Ayrıca bir zahmet değil,
      "Bizahmet=Zahmetsizce"
      Na ve bir ..
      Türkçe ye Farsça dan geçen iki menfi manalı ek.
      Mert / Nàmert
      Haberdar / Bîhaberdar... gibi

• her şeyin bir ilki vardır küçük hanım :)

0|0
    1|0
  • Çok değişik bir duygu gerçekten

1|0
    0|0
    • Ne gibi

• Yurtdışında herkes kendi işinde ama Türkiye'de herkes seni baştan aşağı süzüyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Liseyi ammam da okudum ben. 2 uni okudum birisi ingilterede digeri amerikada. Guzel bir duygu.
    Amerikada parasal acidan degilde kulturel acidan yasamak cok zor be cok enteresanlar.

1|0
    0|0
  • Bende çıkmadim

1|0
    0|0
  • Insan vataninin milletinin değerini daha çok anliyor...

1|0
    0|0
    • Nazil yani

• Gittiğin yeri tanimiyorum ama kulturunden çok ayrı dininden çok ayri ve de dilinden çok ayri biyere gitmek zor, ama bir yönden macera yani :) yabanciyi tanimak guzel olur :)

• Avrupada yasiyorum ve guzel aslinda dogma buyume buraliyim ama insan turkiyede olmak istiyo hep

1|0
    0|0
    • Neden ki ya bizlerde hep sizlere ozeniyoruz valla

Yükleniyor...